Skocz do zawartości

Spodnie tekstylne Buse Locarno, stan 100%


kazan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przesiadłem się na skóre więc sprzedaje praktycznie nowe (jeżdżone koło 1 miesiąca) spodnie dobrej firmy Buse model Locarno rozmiar L-L, stan absolutnie brak śladów zużycia. ochraniacze, wypinana podpinka, membrama Reissa

 

Cena 300zł,

 

szczegółowe zdjęcia prześlę zainteresowanym na maila, a wstępnie proszę poszukać na allegro, napewno występują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest możliwość jakiejś wstępnej rezerwacji, to bym poprosił.

Ochraniacze są piankowe, czy solidne plastikowe?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest możliwość jakiejś wstępnej rezerwacji, to bym poprosił.

Ochraniacze są piankowe, czy solidne plastikowe?

 

jak dobrze pamiętam to piankowe, ale dość grube na kolanach i biodrach, ale do garażu mam kawałek więc teraz nie powiem dokładnie, ewentualne realm foto i szczegółowe wymiary też jutro jak potrzeba ale proszę o info na PW,

 

spodnie jak na texy całkiem niezłe, nie jest to najwyższa półka, ale całkowicie przyzwoita

 

na mnie pasują idealnie( wzrost 192) i raczej na kogoś od tym wzroście lub wzwyż ( na oko 190 do 195 lub 200)

 

co do rezerwacji to pisz na PW pisz konkretnie o jaką rezerwację chodzi (na ile), ze sprzedażą mi się nie pali ale wiadomo jak będzie klient,

 

dodatkowo jest możliwość (choć o dziwnych porach i tylko określonych dniach) dogadać się na trasie Koszalin-Trójmiasto lub od 22 maja co tydzień na trasie Koszalin-Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo kurcze!!! Rozmiar L i na Ciebie (192cm) pasują idealnie? To ja odpadam... mam zaledwie 175 :icon_mrgreen:

 

Zwalniam rezerwację.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo kurcze!!! Rozmiar L i na Ciebie (192cm) pasują idealnie? To ja odpadam... mam zaledwie 175 :icon_mrgreen:

 

Zwalniam rezerwację.

 

No właśnie L-L ale tak porównując do innych firm to jak XL tylko na wyższych czyli ciut dłuższe nogawki

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...