Skocz do zawartości

Oparcie dla kierowcy - Intruder 1500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

zwracam sie do Was koleżanki i koledzy z takim zapytaniem: Czy w ogóle występuje coś takiego, może ktoś z Was kupował ewentualnie wie gdzie kupić oparcie dla KIEROWCY do VL 1500 LC Może jakaś z firm produkująca akcesoria motocyklowe robi coś takiego. Przeszukiwałem godzinami zasoby sieci w poszukiwaniu czegoś takiego ale niestety bez skutku, w miarę możliwości jakieś linki mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku udało mi się kupić coś takiego. Produkcji, zdaje się Highway Hawk.

Nie mogę teraz na szybko znaleźć, ale są takie oparcia. Dość solidnie zrobione, tylko mają jedną wadę: są trochę niskie i dziurach trochę napierniczają w dolną część kręgosłupa.

Edit:

O, coś takiego:

http://www.highwayhawk.com/prod-detail.php...otor=4&cat_id=6

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wszystko niby ok, ale trzeba sie liczyć z koniecznością zdjęcia siedzenia pasażera, a tego chciałbym uniknąć.

Widziałem też gdzieś na stronie chyba jakiegoś polskiego producenta akcesoriów motocyklowych oparcie dla kierowcy z "bagażnikiem" przychodzącym w miejsce siedzenia pasażera :banghead: ale to nie to czego szukam :banghead:

Chociaż w większości przypadków podróżuję solo (moja dziewczyna śmiga swoim motorkiem) to sporadycznie drugie siedzenie się przydaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie liczyć z koniecznością zdjęcia siedzenia pasażera

Nie trzeba. Wchodzi elegancko nawet z siedzeniem pasażera. Sam mam tak u siebie zamontowane.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne CEZSEK za podpowiedzi :biggrin: , dzwoniłem już do dealera Highway Hawk 'a i na szczęście siedziałem wygodnie bo cena jaką usłyszałem mogła zwalić mnie z nóg :wink: Nie zależy mi na tym aż tak bardzo bo do codziennych przejażdżek to raczej niepotrzebny gadżet, ale po powrocie z "długo-weekendowej" wyprawy liczącej sobie 2200km :bigrazz: stwierdziłem, że dobrze by było czymś podeprzeć ten biedny kręgosłup!

540 złociszy za coś takiego uważam jednak za lekką przesadę i choć zdaję sobie sprawę z tego, że będę musiał przywyknąć do cen tych akcesoriów to tym razem rozejrzę sie raczej za czymś używanym z drugiej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

540 złociszy za coś takiego uważam jednak za lekką przesadę

Ja też.

Ale szukaj cierpliwie. Ja znalazłem w zeszłym roku za niecałe 300 zł (czyścili magazyny i trafiłem). VL to nie jest aż tak popularny sprzęt, aby akcesoria były na każdym rogu. Trzeba poszukać, to się trafi.

Powodzenia.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas poszukując jakiegoś alternatywnego rozwiązania przeszukując neta trafiłem na coś takiego, !! Ale ktoś musiał mieć gust, sorry raczej go nie mieć :biggrin: dobra kończę już to spamowanie i wracam do poszukiwań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...