Skocz do zawartości

Komfort jazdy na cruiserach na długich przelotach


Schack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A z jaka prędkością śmigacie na trasie? 80-120 ? Chodzi mi o DS 650

 

To ja juz Ci kolego odpowiadam .......... :clap:

Wczoraj wlasnie wriocilem z traski 385 mil w dwie strony a poniewaz nie jechalem sam ............ to predkosci oscylowaly pomiedzy ........ 120 a 150 km/h :flesje: :)

Kurde, to byla jazda !!!!

Oprocz tego ze swiat w lusterkach wydaje sie niewidoczy, Dragusia zechlala 3 zbiorniki paliwa, motocykl wpada w ponaddzwiekowe wibracje i trzeba walczyc o zycie, .............. to jest spoko :)

I nawiazujac do pytania o kask .......... dobrze zamknieta szyba ( tak do konca az sie uslyszy ciche "klik", bo jednemu koledze to ponoc sama sie otwierala ) bandana na ustach i nosie i mozna nawijac kilometry bez zadnych sensacji :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlasnie wriocilem z traski 385 mil w dwie strony a poniewaz nie jechalem sam ............ to predkosci oscylowaly pomiedzy ........ 120 a 150 km/h :crossy: :)

to ile chla Twoja maszyna?? 3 baki zuzyte na nieco ponad 600km ?????

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrenowałem ustawienia kiery i w moim odczuciu na dłg trasach najlepiej się lata z kierą tak podniesioną żeby nadgarstki były w linii prostej z przedramieniem jak jest za wysoko to cierpną palce jak za nisko to właśnie te mrówki w łapkach, tyłek za to ma pełen komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile chla Twoja maszyna?? 3 baki zuzyte na nieco ponad 600km ?????

8,5 litra na 100 :icon_twisted: 650 Majkela zżera tyle co kumpla VTX 1800 ?

 

Coś nie tak !!!

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile chla Twoja maszyna?? 3 baki zuzyte na nieco ponad 600km ?????

 

No, ale przeciez to nie jest dla 650 ekonomiczna jazda.

Jak smigam 70-80 to ze 150 mil zrobie na baku.

Aha ............ te baki to mowa oczywiscie do momentu az sie rezerwa wlaczy :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko potwierdze poprzednie - dupsko sie musi przyzwyczaic i tyle. Jak w wekend lecielismy do Krakowa to w tamtą stronę ostatnie 60 km zaczalem sie wiercic a wracajac nastepnego dnia, zsiadlem jak po 50km jazdy.

Oczywiscie szyba poprawia komfort. Jako taki kask - nolan nic nie drga nawet przy 140km/h. Dla plecaczke jednak chcialbym przedluzyc oparcie bo troszke narzeka po 150km. Spalanie w zasadzie czy 100km/h czy 120 - na baku 240 - 250km. Co do hałasu - mam zamontowane w kasku sluchawki i przy 110 jeszcze slychac co spiewaja;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240/250 na baku? hmmm

 

przy 320 włączam rezerwe - nieważne jak jade, licznik zawsze przeskoczy ponad 300km. Prędkości czasem wyższe niż 120 ale przeważnie do 110. Dociągam do 380km - ale to sporadycznie, tankuje zaraz po przełączeniu na rezerwe.

Edytowane przez mikgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240/250 na baku? hmmm

 

przy 320 włączam rezerwe - nieważne jak jade, licznik zawsze przeskoczy ponad 300km. Prędkości czasem wyższe niż 120 ale przeważnie do 110. Dociągam do 380km - ale to sporadycznie, tankuje zaraz po przełączeniu na rezerwe.

250 dla mnie też norma. 320 na 1 baku ? Unosisz się nad kanapą ? :icon_biggrin:

Przy kjujikowej wadze aż w szoku jestem ze 250 robię :icon_razz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 dla mnie też norma. 320 na 1 baku ? Unosisz się nad kanapą ? :clap:

 

Ale wez pod uwage ze napisal 110 czasami 120.

Znaczy to tyle ze normalnie to 80-90 a gdzies dalej to szybciej.

Jak jeszcze ktos ma zalozone puste wydechy, bez regulacji gaznikow, zapier*** 150 km/h to zlopie jak smoczyca ta Dragusia :wink:

Zreszta ........... z abardzo odbiegamy od tematu i piszemy o spalaniu a nie o komforcje jazdy :crossy:

Generalnie jest tak ze jak czujesz ze juz sie wiercisz, robisz przerwe na "kawe", dupsko odpocznie i smigasz dalej :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...