Skocz do zawartości

IX Pomorskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego


pognia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16-18 maja 2008 r. Obłęże koło Kępic (pow. Słupsk) IX Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Zlot ogólny. Wjazd 25 zł. W tym pole pod namiot, blacha, zajebista zabawa, zabawne konkurencje, kapele najwyższa półka, jedyna w swoim rodzaju atmosfera. więcej info www.slupsk.outlawsmc.pl lub www.outlawsmc.pl tel 792 611 764, 694 848504, 502 35 30 34. Możliwość rezerwacji noclegów w domkach i pokojach za dodatkową opłatą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie świetna impreza. Byłem już na kilku u ekipy ze Słupska. Zawsze pełen wypas. :D Fajnie, że w końcu zdecydowali się na przeniesienie party z kwietnia na maj. Może nie będzie przymrozków i deszczu (jak dawniej bywało). Będę na 100 %. Już nie mogę się doczekać. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie świetna impreza. Byłem już na kilku u ekipy ze Słupska. Zawsze pełen wypas. ;) Fajnie, że w końcu zdecydowali się na przeniesienie party z kwietnia na maj. Może nie będzie przymrozków i deszczu (jak dawniej bywało). Będę na 100 %. Już nie mogę się doczekać. :crossy:

 

 

no jak dobrze pamiętam to już w zeszłym roku była impra w maju, pogoda była boska no i sam zlocik naprawdę można polecić, jadę na bank i zbieram ekipę ze swoich okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kapelki grają w tym roku?? Będzie Magmen??

 

No a jak bez Magmena nie można przecież. Oczywiście chłopaki zagrają. Oprócz nich czołówka Pomorza Środkowego. Podobnie jak w ubiegłym roku zlot będzie połączeniem imprezy motocyklowej z festiwalem rockowym. W piątek dzień punk rockowy zagrają Submisssion, Rover Reverb, legendarne Zero i trwają rozmowy z Parafrazą (tą znaną wszystkim dobrze). No i sobota rockowo, metalowo bluesowa. Scena będzie należeć do No Problem Band, specjalnej formacji Probitionary Blues Band, zagra jeszcze Othis i Magmen. jakies pytania jeszcze???????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://slupsk.naszemiasto.pl/inne/specjaln...leria/4394.html to link do zdjęć z imprezy w poprzednim roku. Zachęcam do obejrzenia tych, którzy nie byli, a ci co byli niech sobie powspominają. Zdjęcia można także zobaczyć na www.outlawsmc.pl lub slupsk.outlawsmc.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...