Skocz do zawartości

Pierwsze jazdy na moto w życiu :)


kroliek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie miałem pierwsze jazdy na moto w życiu :icon_rolleyes: haha co prawda z literką "L" za plecami :icon_mrgreen: ale i tak było zajebiście. Po prostu zakochałem się w motocyklach :) Opowiadając o swoich wrażeniach znajomym robiły mi się maślane oczęta ;) hehe

pewnie niektórzy by to nawet potwierdzili ;]. Samochód nie dorasta motocyklom do pięt albo do stopki centralnej chciało by się powiedzieć. Co prawda trzeba mieć oczy szeroko otwarte bo już zdarzyło mi się na mieście jak jakiś koleś autem wymusił pierwszeństwo jadąc z naprzeciwka i skręcając w lewo :/ ale i tak wrażenia są niesamowite ;) Pozdrawiam. hehe mogę powiedzieć, że rozpocząłem sezon ale troszkę w innym wydaniu jak na razie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Śmigałem i jeszcze śmigam na gn250 :D. Już się przyzwyczaiłem do jego "mocy". Ósemki kręci mi się w miarę łatwo na 1 biegu. Próbowałem na 8 już wszystkiego i operowania manetką, balansem ciała odchylając się na zewnątrz zakrętów, kładzenia się w zakręcie z płynnym dodawaniem w zakręcie gazu i jest wydaje mi się bardzo dobrze. Na 2 jest to dla mnie natomiast masakra co mnie niesamowicie martwi bo przy niższych obrotach po prostu zaczyna się dławić i gasnąć (to podobno kwestia regulacji obrotów - u mnie na wolnych obrotach motocykl utrzymuje się w zakresie 1,5tyś obrotów). Niedługo kończą mi się jazdy a ostatnie godzinki zostawiam na przypomnienie sobie wszystkiego przed samym egzaminem. Troszkę mnie ten fakt zbliżającego się końca kursu martwi bo nie mam jeszcze własnego moto i będę tęsknił jak nie wiem co :cool: ale mam nadzieje, że to pozwoli mi się zmobilizować i na lipiec albo sierpień wsiądę na swój pierwszy sprzęt.

Edytowane przez kroliek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...