Skocz do zawartości

wydech Leo Vince SBK


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz odłażącą naklejkę ze słabo owiniętnym karbonem... Miałem nowego Akrapa, widzę, że tak samo wykonany... Cena w miarę, pewnie nowy ze 2 - 2,5 tys... Ja już więcej razy Akrapa nie kupię.

 

Obym zapomniał. Po 5 tysiącach obejma zaczęła się rozwarstwiać.

 

Wydech był nowy i oryginalny.

 

Porażka za grube pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz odłażącą naklejkę ze słabo owiniętnym karbonem... Miałem nowego Akrapa, widzę, że tak samo wykonany... Cena w miarę, pewnie nowy ze 2 - 2,5 tys... Ja już więcej razy Akrapa nie kupię.

 

Obym zapomniał. Po 5 tysiącach obejma zaczęła się rozwarstwiać.

 

Wydech był nowy i oryginalny.

 

Porażka za grube pieniądze.

Oj, to nie wiem co robiłeś z tym kominem. Odłążąca naklejka to fakt, ale słaby owinięty karbon i rozwarstwiająca się obejma, to mit, nie uogólniaj. Ja użytkuje so racing2 i po 10 tys. prezentuje się wyśmienicie. Poza tym on ma pieścić uszy, a nie oczy, a tego mu nie można zarzucić.

 

Polecam Akrapovica, będziesz zadowolony.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też się stało w moim wydechu mOndralo :banghead:

Oczywiście skumałem, ale raczej chodziło mi o to, że nie każdy akrap będzie mu się sypał, więc nie ma powodu żeby mu go odradzać, bo wg mnie pod każdym względem jest zajebczy :) tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej musisz wybaczyć moją frustrację, ponieważ kupując wydech za 2 równe bite ciężko zarbione tysiące spodziewałem się czegoś więcej, produktu wykonanego na najwyższym poziomie. Niestety tak w moim przypadku nie było. Dlatego też odradzam. Tym razem postawiłbym na Yoshimurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czylo normalna cena, Akrap będzie zapewne znacząco droższy bo ja go kupowałem jak EUR było po 3,40. A o Scorpione, Micronie myślałeś? Tam przynajmniej naklejki nie odłażą bo są fajne grawerowane blaszki... :icon_twisted: A wyjdzie na pewno taniej, chyba, że Ci nie zależy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czylo normalna cena, Akrap będzie zapewne znacząco droższy bo ja go kupowałem jak EUR było po 3,40. A o Scorpione, Micronie myślałeś? Tam przynajmniej naklejki nie odłażą bo są fajne grawerowane blaszki... :icon_twisted: A wyjdzie na pewno taniej, chyba, że Ci nie zależy? :wink:

 

 

Nie myślałem, ale będzie miło jak wyjdzie taniej.Mozesz polecić jakiś sklep?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego u siebie na miejscu

 

http://www.thansen.dk/product.asp?c=428357...&pn=-1329766116

 

 

cena jest w koronach duńskich, więc mniej więcej dzieli się na pół i wychodzi w plnach

Edytowane przez KAROLSKI

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, ale do 1500 z bardziej renomowanych firm już za bardzo nie ma w czym szukać, Arrow, Yoshi, Akrap drrrrogie :) Jest jeszcze TwoBrothers, zresztą, oblookaj i sam wybierz co najlepsze :flesje:

 

PS. Teraz sobie przypomniałem, pogadaj z HunterM, może by się udało jakąś nową Yoshi czy tam Brothersa w dobrej cenie ściągnąć zza wielkiej wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...