Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Meldujemy się z domku...było nam bardzo miło śmigać z Wami w tak piękną pogodę....pracujemy nad wrzuceniem zdjęć .... pewnie za chwilkę spodziewajcie się posta z linkiem

 

Pozdrófka

Niunia i mla :crossy:

 

 

 

ooo..właśnie... http://rapidshare.com/files/103599292/Kazi...3.2008.rar.html

 

:crossy:

Edytowane przez Niunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwie dotarlem i ja :crossy: Dzieki wszystkim za wspolny wypad, zwlaszcza pozdrawiam ekipe z ktora wracalem do Wawy - bylo super i na pewno trzeba to jeszcze potworzyc :crossy:. Do nastepnego razu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również melduję się po powrocie :icon_mrgreen: ...

Dzięki wszystkim za super wyprawę. Pogoda dopisała, frekwencja przerosła moje wyobrażenie :icon_mrgreen: - tym razem była to już spora ekipa :crossy:

Krótkie info:

W drodze do Kazimierza zaliczyliśmy (część grupy...) krótki postój z obleganiem czołgu w Mniszewie :crossy: , potem było zwiedzanie ruin zamku w Janowcu.

Na rynek w Kazimierzu wjechaliśmy na 20 moto :icon_mrgreen:

I my i obecni już na rynku byliśmy mocno zdziwieni :) ...

 

Pozdrawiam,

R. :icon_mrgreen:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, to co sie dzialo na rynku w kazimierzu przeroslo najsmielsze oczekiwania :crossy: Zasadniczo, to brakowalo tylko komumny z posagiem jakiegos krola, np. Zygnumtna i byloby dopelnienie calosci :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wszystkim dziękuję za niedzielne latanie :clap:

Było zajebiście.

Tak mi tego brakowało: słoneczko, ciepło, fajna ekipa i wypadzik na sprzętach. Oby częściej. :rolleyes:

 

Pozdrawiam całą dzielną ekipę, która ze mną wracała do W-wy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za fajny wypad, ilość maszyn była naprawdę imponująca zwłaszcza przy wjeżdżaniu na rynek.

Grupa nasza jest coraz liczniejsza, już zaczynam odliczać dni do następnej ustawki zwłaszcza podoba mi się pomysł Roberto1002 z którym pewnie On sam niebawem wyjdzie na forum.

Oczywiście fajnie było poznać nowe osoby z którymi miałem przyjemność śmigać w powrotnej drodze.

Hiszpan czekam na twoje fotki mam nadzieję, że jeszcze dziś...!

Gorąco Wszystkich pozdrawiam

:rolleyes: :cool: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za fajny wypad, ilość maszyn była naprawdę imponująca zwłaszcza przy wjeżdżaniu na rynek.

Grupa nasza jest coraz liczniejsza, już zaczynam odliczać dni do następnej ustawki zwłaszcza podoba mi się pomysł Roberto1002 z którym pewnie On sam niebawem wyjdzie na forum.

Oczywiście fajnie było poznać nowe osoby z którymi miałem przyjemność śmigać w powrotnej drodze.

Hiszpan czekam na twoje fotki mam nadzieję, że jeszcze dziś...!

Gorąco Wszystkich pozdrawiam

:cool: :clap: :clap: :clap:

 

robrto link do fotek podałem ciut wyżej ale dla ciebie specjalnie podaję jeszcze raz :rolleyes:

http://hiszpan222.fotosik.pl/albumy/402272.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...