Skocz do zawartości

czesci do ktm'a


Rekomendowane odpowiedzi

gdzie kupujecie czesci do swojego ktm'a? prosze dajcie mi namiar na jakis porządny sklep ktory jak powie ze dzis wysle czesci to faktycznie to zrobi. Robie zakupy juz w 3 sklepie i za kazdy razem wpadam na mine, ja naprawde wole jezdzic niz dzwonic i prosic sie o wyslanie czesci. Pozdrawiam i z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupujecie czesci do swojego ktm'a? prosze dajcie mi namiar na jakis porządny sklep ktory jak powie ze dzis wysle czesci to faktycznie to zrobi. Robie zakupy juz w 3 sklepie i za kazdy razem wpadam na mine, ja naprawde wole jezdzic niz dzwonic i prosic sie o wyslanie czesci. Pozdrawiam i z gory dzieki za odp.

 

 

http://www.czesci-motocyklowe.pl/

 

W środę o 10 zamówiłem tłok, a w czwartek o 11 już był :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja przed wczoraj zamówiłem i do dziś nie ma bo w sobote i niedziele nie jeżdzi kurier, ale przyjdzie w poniedziałek bo zamiawiałem kiedyś tłok i też mi przyszedł w 24 h :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jesli chodzi o czesci typowo eksploatacyjne to zamowisz w wiekszosci sklepow moto , co innego typowe graty do danego modelu ( jakies linki , lozyska zawieszenia , czesci silnika) z tym jest niestety klopot w Krakowie zdaje sie jest sklep z oryginlnymi czesciami - zapytajcie The Fex-a gdzie kupil kosz i lozysko zawiechy.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin motocykle. Tloki tam kupuje :icon_mrgreen: Jak narazie nie narzekam :biggrin: A klocki itd. to w sklepie w moim miescie zamawiam sobie z katalogu :icon_mrgreen:

Radze być ostrożny z martinmotocykle

 

pozdrawiam.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mnie denerwuje to ze zawsze obiecuja ze juz dzis wysylaja czesci a ja na paczce widze ze wyslali 2 dni pozniej;/ wystarczyłoby szczerze powiedziec ze np dzis nie dadza rady i byloby ok , juz bym sie tak nie denerwowal. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi o mnie sie nie boj :flesje: z wykonaniem szlifiow itd. moze jest problem ale z nrmalnymi zamowieniami nie mam zadnych.. zlego tloka tez nigdy nie dostalem.. Co do lozysk to po prostu dobieram ze sklepu z lozyskami w moim miescie podaje wymiar i mowie mu ze chce jakies wytrzymale no i zazwyczaj zawsze sie cos znajdzie. Natomiast linki dobieram sobie od mztek itd :crossy: I jezdze na nich do dzis :) Czasem trzeba cos przerobic ale ogolnie jest ok :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...