Skocz do zawartości

KEEWAY


SexInstructor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

kolega kolegi mi mowił.... chłopakowi chodzi o prawdziwie opinie. Mam keewaya 3 rok smigam bezawaryjnie zreszta jak wiekszosc znajomych jezdzaca skuterami tego producenta jedyne co ci moge odradzic to motorower z biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kupiłem u nich skutera keeway f-act spoko maszynka. Nie mam z nim żadnych problemów. Miałem 2 wypadki przez nasze drogi no ale dalej sie trzyma. Pali na 100km tylko 3l tak jak na poczatku. Co do predkosci to licznik elektroniczni mi macha sie o 10km/h ( zaniza). Na poczatku max V to 55km/h teraz max V 70 km/h z blokadami . Zainstalowalem sobie muzykę żeby umilić sobie jazde i nie mozna przez to utacic gwaranji i nie przeszkadza przy przegladzie. Akumulator 4ampery ale ciagnie muze o mocy 200 wat:) Opony nie do zdarcia. Dobrze wywazony. Spokojnie mozna sie kłaść w zakręty z duża predkościa. Skutery 4 sówowe wymiękaja przy f-act . Jedyna wada skutera to to ze czasami jak za mocno sie kładę w zakrety to schodzi poiwetrze z przodnigo koła;/ musiałem zainstalować sobie pompkę zamochodową reszta jest spox

Edytowane przez Matekk297
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka zakupila dzis Keeway f-act z 2008 roku za 580 euro. Przejechalem sie tym cudem i spoko jest :) Najechane ma 6500 km i koles mowil, ze nie mial z nim problemu. Wymienil tylko przekaznik kierunkow.

Skuterek ma sluzyc do jako srodek transportu do pracy, wiec zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...