Skocz do zawartości

CZYM CZYSCIC SKORE A CZYM TEXTIL


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Do pielegnacji skory uzywam balsamu Effax - Louis'a 500 ml ca.6,5 €. po pieciu sezomach jest tego jeszcze pol opakowania a regolarnie pucowane sa 4 kombi w sezonie.

 

Textylne osobiscie oddaje do czyszczenia chemicznego, jest bardziej " delikatne " nie nalezy tylko zapomniec aby pozniej je zainpregnowac. Preparatow jest masa.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czym najlepiej wyczyscic kombinezon ze skory i co polecacie do pielegnacji ubran textylnych(goretex) pozdrowienia i do zobaczenia na trasie ;)

 

Witam,

proponuję Ci środki niemieckiej firmy Collonil- mam ich troche w magazynie w Luboniu, więc nie będzie daleko. Są to środki specjalnie do skór motocyklowych- odpowiednio pielęgnują skórę i uodparniają ją na trudne warunki. Ponadto są polecane przez producenta Gore-Tex- naklejka na butelkach.

Jestem głownym przedstawicielem tej firmy i dopiero prowadzam te środki na rynek, ale są one już dość znane w Polsce.

Myślę, że mogę doradzić Ci dokladnie, co, jak i czym czyścic- jestem na gadu gadu: 9765034, lub pod nr 607667519

Agat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kurtkę tekstylną najzwyczajniej piore w pralce.

Niewiem czy to dobry pomysl przyjacielu.Mysle jezeli chcesz zeby kurtala wytgrzymala dluzej i nadal spelniala swoje zadanie to powinienes do tego uzywac specjalnych srodkow pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to dobry pomysl przyjacielu.Mysle jezeli chcesz zeby kurtala wytgrzymala dluzej i nadal spelniala swoje zadanie to powinienes do tego uzywac specjalnych srodkow pozdro

 

Mozna prac i w pralce, odpowiedni program i temperatura, trzeba tylko wyciagnac z kurtki protektory.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...