Skocz do zawartości

21-22 czerwiec 2oo8 Zlot Motocykli w Gwizdanowie (Rudna - dol.śl)


Rekomendowane odpowiedzi

siema,bylem na pierwszym zlocie w Rudnej i tym razem napewno zajedziemy z bracmi i siostarmi:)

pozdro dla szalonego Irka i dla Ojca Dyrektora i dla calej ekipy z Rudnej

Kondon :)

 

Haha, dzięki, przekaże pozdrowienia :( Pamietam jak składałeś pamiątkowy podpis :biggrin: Zdaje się Kondon Wrocław piguła coś tam :biggrin:

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dzięki, przekaże pozdrowienia ;) Pamietam jak składałeś pamiątkowy podpis :D Zdaje się Kondon Wrocław piguła coś tam :D

 

 

KONDON z Bandy Dropsa :) :) do zoba na zlocie :)

 

p.s

 

a ja jakos ciebie nie kumam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe masz prawo nie pamiętać bo wtedy jeszcze simsonem byłem :) oprawca simsona :flesje: tak nazwał mnie pewien pan ze zlotu hehe może skojażysz moto: http://www.bikepics.com/pictures/951261/ :wink:)

 

 

a to ty nie miales swiatla z tylu i taki caly poklejony motor miales? cos tam kojarze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam już plan imprezy. Wsio przedstawia się nastepująco:

21.06.2008

 

11:00 - Oficjalne otwarcie zlotu

11:50 - Wielka Parada - przejazd motocykli po terenie gminy

13:00-14:00 - Przerwa obiadowa

14:00 - Zmagania konkursowe: zawody strzeleckie, najwolniejsza jazda, najgłośniejszy motocykl, konkurencje sportowe i wiele innych.

16:00 - Występy kapel rockowych

19:00-19:30 - Wręczenie pucharów przez Wójta Gminy Rudna

19:30 - Występy kapel rockowych

 

22.06.2008

CZAS WOLNY

13:00 - Zakończenie III zlotu

 

 

Teraz coś od siebie. Zapowiada się ok 1000 maszyn. Dojazd na miejsce imprezy naturalnie będzie oznakowany. Wjazd 5zł. Możliwość zakupu koszulek pamiątkowych. Moc atrakcji :) Zapraszam!!!

www.sekcja-iskra.c0.pl

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O imprezce można usłyszeć pare ciekawych rzeczy w muzycznym radiu 105,7 / 106,8 FM :icon_question:

 

Każdy uczestnik, który uiścił wpłate 5zł za wjazd, otrzymuje pamiątkową naklejkę. Istnieje możliwość zakupienia pamiątkowych koszulek - 20zł/szt. lub pamiątkowych blach, proporczyków - 10zł/szt. Myślę, że ceny nie są wygórowane w porównaniu do innych zlotów. Pozdrawiam.

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...