Skocz do zawartości

Zacząłem kurs na prawko A :)


Aster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Drodzy forumowicze, zamierzam właśnie zapisać sie na kurs prawa jazdy kat. A tylko zastawiam sie czy warto o tej porze roku ?? Jak myślicie ?? Od przyszłego sezonu mam zamiar rozpocząć przygodę z mocniejszymi jednośladami, niż aktualnie posiadany Simson sr80, którym zrobiłem juz dobre 50tys km, w ciągu ostatnich kilku lat..

I nie wiem jak to jest z tym dokładnie, tzn czy najpierw mam sie zapisać, czy najpierw wykonać badania lekarskie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Drodzy forumowicze, zamierzam właśnie zapisać sie na kurs prawa jazdy kat. A tylko zastawiam sie czy warto o tej porze roku ?? Jak myślicie ?? Od przyszłego sezonu mam zamiar rozpocząć przygodę z mocniejszymi jednośladami, niż aktualnie posiadany Simson sr80, którym zrobiłem juz dobre 50tys km, w ciągu ostatnich kilku lat..

I nie wiem jak to jest z tym dokładnie, tzn czy najpierw mam sie zapisać, czy najpierw wykonać badania lekarskie ??

 

Na upartego kurs możesz zrobić trochę w ponad miesiąc, tylko jest pytanie czy z egzaminem się wyrobisz ( + 1 miesiąc czekania)?? Jeśli jesteś zimnolubny :D to zaczynaj, ja jeździłem w kwietniu (deszcz, zimno itp.) ogólnie z 20-stu h może 5 jeździłem podczas ładnej pogody. Nigdy więcej, zwłaszcza gdy nie ma się odpowiednich ciuchów.

Co do badań to wszystko jest wkalkulowane w kurs, oni się tym zajmują. Zapewne badanie przejdziesz na pierwszej godzinie kursu teoretycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego kurs możesz zrobić trochę w ponad miesiąc, tylko jest pytanie czy z egzaminem się wyrobisz ( + 1 miesiąc czekania)?? Jeśli jesteś zimnolubny :( to zaczynaj, ja jeździłem w kwietniu (deszcz, zimno itp.) ogólnie z 20-stu h może 5 jeździłem podczas ładnej pogody. Nigdy więcej, zwłaszcza gdy nie ma się odpowiednich ciuchów.

Co do badań to wszystko jest wkalkulowane w kurs, oni się tym zajmują. Zapewne badanie przejdziesz na pierwszej godzinie kursu teoretycznego.

 

Dzięki.

A jeszcze małe pytanko, koszt egzaminu nie jest wliczony w cene kursu (kurs 600zł) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie- za egz PAŃSTWOWY płacisz osobno (teoria 22PLN i 140 praktyka w kasie WORD). No i zapomniałem się pochwalić że nie zdałem ;/- niesłusznie w sumie, kierownik OSK pomógł mi z papierami i się odwołuję za jego pełnomocnictwem ;D. Pozdrawiam :(

 

P.S.

 

Moze ktoś z Was widział mnie na Brochowie we Wro ok 16-18?? Był to ktoś na Hondzie CBR w malowaniu fioletowo-biało-czerwonym i mnie pozdrowił ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

michal.051 - badania nie są wkalkulowane w kurs. Ja musiałem je osobno robić, w osobnym miejscu i osobno płacić :biggrin:

U mnie było tak, że na pierwszą godzinę kursu przyszedł pan doktor, porobił "badania" i skasował uczestników dodatkowo po 50zł. Chyba, że ktoś sobie badania już zrobił wcześniej.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...