Skocz do zawartości

szkoła jazdy w Rzeszowie - szukam ( Rzeszów )


vespucci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem z szkole ZRYW, co do jakości kursu to raczej sie nie wypowiem bo ja wyjeżdziłem 1 godzinke i na tym zaprzestałem. W ZRYWIE mają YBR 125 i yamahe 250(dokłednie nie wiem co to za model, ale jest to coś podobnego do tego co mają w WORD-dzie tylko starsze). Kurs tam jest chyba najtańszy w rzeszowie bo kosztuje(kosztował) 450zł, a z typem można sie elegancko w różnych sprawach dogadać.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

umieszczam tutaj pytanie do Was o szkole nauki jazdy (kat A) w Rzeszowie. Prosze o opinie na temat szkol, w ktorych mieliscie kursy, jak sie odbywaly, czy dobrze ucza, jakie moto itp itd no i jaka szkole polecacie, najlepiej najswiezsze informacje

 

dzieki i pozdrawiam

 

Hej Yani22

A co skasowali ci prawko - za duzo punktów napstrykałeś na tym potworze o pojemności 1400 cm3 ;-)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Yani22

A co skasowali ci prawko - za duzo punktów napstrykałeś na tym potworze o pojemności 1400 cm3 ;-)

Pozdrowionka

 

hej

no nie :P choc przyznaje ze mam troche punktow i jezdze nader odtroznie (jako ten z przodu)

pytam bo Kasia :icon_mrgreen: chce robic i chemy wybrac dobra szkole

do zob w sobote pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yani, pytałeś wczoraj o szkołe w Rzeszowie, moj brat robil w Auto Crosie, maja tam suzuki gn 250, a na egzaminie jest chyba yamaha sr 250. Mowil ze fajnie jest w Auto Crosie, na nic nie narzekal :) tyle ze trzeba dodac ze on juz umial jezdzil jak sie zapisal, wiec sam wiesz...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Koleżanka chce robić kurs na A, możecie mi doradzić jakąś dobrą szkołę na Podkarpaciu? Najlepiej blisko Jarosławia. ;)

 

Ja robiłam tutaj - w Krakowie, stąd moja nieznajomość tematu. :)

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka chce robić kurs na A, możecie mi doradzić jakąś dobrą szkołę na Podkarpaciu? Najlepiej blisko Jarosławia. ;)

 

Ja robiłam tutaj - w Krakowie, stąd moja nieznajomość tematu. :)

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Ciemko chyba nie ma to większej różnicy gdzie zrobi bo nie sądzę żeby w jakiej kolwiek coś ją nauczyli więcej niż przetaczanie się z A do B :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to doradzę żeby nie robiła w Zrywie. Moja koleżanka ma ten samo problem zadzwoniła do Zrywu bo tanio było, coś 400zł a gość ja wyśmiał, powiedział, że ma złe doświadczenia z kobietami i spytał czy umie na rowerze jeździć po czym powiedział, że jeśli jej trzeba same dokumenty potrzebne do egzaminu to proszę bardzo ale na motocykl nie wsiądzie. Makabra co się dzieje na tym Podkarpaciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o Rzeszów chodzi, mogę polecić człowieka, u którego robiłem kurs. Gość uczył w LOK'u ale zrezygnował i założył własną szkołę. Na dzień dzisiejszy kurs u niego kosztuje 700 zł. Nauczy Cie jeździć, nawet jak na rowerze nigdy nie siedziałaś :) Miło, przyjemnie i przede wszystkim bardzo konkretnie :)

Jakby co, pisz PW :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...