Skocz do zawartości

Kto byl na crosscountry w Łomiankach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja tym razem prywatnie :notworthy:

 

Cieszy mnie, ze powstal taki dzial na tym forum:)

Moze czegos nie doczytalem, ale nie widzialem jeszcze zadnej relacji z ostatniej imprezy endurowej czyli II Mazowieckiego Rajdu Enduro zorganizowanego przez klub TNT w Łomiankach.

 

Kilka zdjec z imprezy jest tu: http://www.greennet.org.pl/~mario/cross.html

 

Pozdrawiam,

 

Michał Demczuk

Grupa Instruktorów Motocyklowych

www.motoszkola.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja tez startowalem i zabrala mnie na koncu karetka. jestem na fotce nr6 (tej pierwszej bo sa dwie). super imprezka (w szpitalu) :D Mam pytanie do MOTOSZKOLY: czy masz jeszcze jakies fotki z tego wypadku (znalazlem tylko jedna)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez startowalem i zabrala mnie na koncu karetka.

 

opowiedz lepiej co Ci sie stalo? bo taki pech na sam koniec...

pozatym tu: http://www.greennet.org.pl/~mario/zdjecia/...oss/pic009.html tak w glebi, to wlasnie Tobą sie zajmują. film mi sie skonczyl w aparacie, a cyfrowka za maly zoom ma i widac tylko tyle :D

 

- gildor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele pamietam. polezalem pare dni w szpitalu, potem troche w domu i narazie do dzis nie moge wsiadac na motor :D . mialem wstrzas mozgu. ale juz wszystko ok. oczywiscie zakaz wysilku fizycznego do stycznia :D

ten motor jakby co jest do sprzedania (nic mu sie nie stalo i jest zrobiony na cacy) KTM125EXC, poniewaz kupilem crossa i koncze z enduro. w crossie wiecej sie dzieje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez startowalem i zabrala mnie na koncu karetka. jestem na fotce nr6 (tej pierwszej bo sa dwie). super imprezka (w szpitalu) :D Mam pytanie do MOTOSZKOLY: czy masz jeszcze jakies fotki z tego wypadku (znalazlem tylko jedna)?

 

Hej Fox!

 

Jest jeszcze troche zdjec na naszej stronie EATNND www.pskms.pl/enduro

Niejest ich wiele, raptem kilka. Pozatym sa jeszcze inne :D

 

Pozdr...

 

Michal Demczuk

Grupa Instruktorów Motocyklowych

www.motoszkola.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...