Skocz do zawartości

Airoh w-conn


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jako że trochę poszukałem i nie znalazłem (może źle szukałem ale google moim przyjacielem nie chcą być :icon_twisted: w tym wypadku) to się pytam, tych którzy skusili się i wydali majątek na moduł BT do kasków Airoha. Czy ten moduł można sparować z więcej niż jednym urządzeniem na raz? np z telefonem i navi? Może ktoś z was ma zeskanowany kawałek instrukcji (datasheetu itp) to będę zobowiązany... (szukałem na stronie Airoha, ale bez sukcesu :icon_mrgreen: )

 

Generalnie chodzi mi o to czy ma opcje takie jak ten moduł http://www.cardowireless.com/Q2 ? Oni ładnie to nazwali MULTIPLE CONNECTIONS :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

Jako że trochę poszukałem i nie znalazłem (może źle szukałem ale google moim przyjacielem nie chcą być :icon_rolleyes: w tym wypadku) to się pytam, tych którzy skusili się i wydali majątek na moduł BT do kasków Airoha. Czy ten moduł można sparować z więcej niż jednym urządzeniem na raz? np z telefonem i navi? Może ktoś z was ma zeskanowany kawałek instrukcji (datasheetu itp) to będę zobowiązany... (szukałem na stronie Airoha, ale bez sukcesu :icon_twisted: )

 

Generalnie chodzi mi o to czy ma opcje takie jak ten moduł http://www.cardowireless.com/Q2 ? Oni ładnie to nazwali MULTIPLE CONNECTIONS :icon_biggrin:

 

 

wrzucę coby było w archiwum:

Airoh W-CONN, czyli zestaw BT niestety nie posiada tej funkcji :icon_mrgreen: - to jest informacja od sprzedawcy tych systemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...