Skocz do zawartości

ZLOT WILD / ROAD STAR


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat odnośnie spotkania fanów i użytkowników Wildków i Radków.Jest nas wielu ale rozsianych po całym kraju.Mozna by zorganizować spotkanie forumowe naszych maszyn,albo podepniemy się pod jakiś zlot albo zrobimy własne spotkanie w jakimś miejscu np.Kletno.To tylko propozycja.Czekam na wasze zdanie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :icon_mrgreen: . Kletno piękne miejsce, górki i winkielki chyba trochę za bardzo ale przy spokojnym cruiserowaniu jest OK. Pimpek pisał coś o Oleśnie. Mamy więc dwa miejsca. Myślę że najważniejszy jest termin żeby sie wszyscy spasowali, no i organizacyjnie trzeba już zacząć działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że propozycja zlotu xv1600 jest bardzo interesująca sam jestem posiadaczem tego zacnego motocykla i z miłą chęcią spotkał bym ludzi użytkujących te motocykle wymienił z nimi spostrzeżenia przy kufelku piwa ps impreza mogła by być w centralnej polsce wtedy wszyscy meli blisko ale Kletno mi też pasuje bo chętnie klepne te pięć setek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kletno to tylko wstępna propozycja,ale może to być każde miejsce w naszym kraju,np. Zlot w Żywcu, pod który można się podłączyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter jest z Prudnika, Panowie stąd dla niego wszystko jest na północy kraju :icon_mrgreen: . Okolice Konina, lub Kutna to środek Polski. Koło Konina jest trochę ośrodków. To co próbujemy to zrobić w tych rejonach? Można też podłączyć sie pod zlot w Krotoszynie.

Edytowane przez Tatsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to jest trudne i wymaga zaangażowania, ale gdyby znalazła się grupka która zorganizowałaby osobny zlot wild/road to byłoby chyba najlepiej. Oczywiście wszelkie problemy eliminowałoby sie w przyszłych spotkaniach bo to jest normalne. Byleby się pierwszy raz spotkać to juz następne się bedą klarować.

A to Kletno to jest niezły kawał od nas, przydałoby się coś bliżej. trudno mi cos proponować bo jestem z drugiej strony więc dla innych tak samo jak dla mnie kletno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uważam że organizacja własnego zlotu nie ma sensu bo spadnie na barki tylko kilku osób, trochę o organizacji zlotów wiem bo jestem współorganizatorem Zlotu w Prudniku,więc lepiej podłączyć się pod jakiś zlot w kraju może być nawet w centrum dla mnie dystans nie stanowi przeszkody.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja zlotu nie jest łatwą sprawą, ale warto podejmować takie wyzwania.

 

Jest kilka podstawowych zasad.

Kontakt i współpraca z władzami miasta, klubami motocyklowymi i dotarcie do posiadaczy Jego Wysokości Wild Star'ów.

Może sponsorzy też sie znajdą, jakieś lokalne gazety, telewizje regionalne.

Warto sie zaangażować, nawet jeśli pomocą mogą służyć posiadacze (jeszcze nie jeżdżący) Intruder'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter ma rację. Nie znam kalendarza zlotów na cały rok w szczegółach. Pamiętam że w Żninie jest robiony zlot V2, może tam jakiś plac - parking można wyłączyć dla nas. Przeszukam stare kalendarze może cos jeszcze ciekawego sie wynajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuję juz trzecie spotkanie miłosników Virago (choć sam już Viróweczka nie jeżdżę) i ma kilka uwag z własnego doświadczenia:

- nie podpinajcie sie pod inne zloty bo sie to rozmyje i nie wypali tak jak we własnym gronie

- przy organizacji wcale nie ma tak dużo załatwiania, wystarczy trochę energii i własnego zaangażowania

- zaklepać jakiś ośrodek z żarełkiem albo możliwością wyżywnienia w pobliżu (bardzo w pobliżu)

- koniecznie miejsce na ognisko

- zorgaznizowanie trasy wycieczki dla uczestników (coś na kształt parady-przejazdu) + ewentualnie jakieś

ciekawe obiekty do zwiedzania, aby nie kontynuować spotkania tylko przy bufecie i kufelku....(to raczej

wieczorkiem)

To jest miniumum, poźniej przyjdzie czas na więcej, gdy się poznacie i zacieśnicie kontakty. Przy okazji pierwszego spotkania Viragowców potworzyły się fajne grupy regionalne, które regularnie się spotykają, a przybyło wtedy kilkadziesiąt maszynek....to był piękny widok...

Jeśli ktoś się podejmie organizacji i chce trochę porad to może walić do mnie, tel dostanie na PW....pozdrawiam szerokości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...