Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczytajcie sobie, przydatne i dosc merytoryczne:

 

http://www.korkonet.i7.pl/forum/read.php?f=4&i=19660&t=19660

to może przy okazji jeszcze to:

http://www.korkonet.i7.pl/forum/read.php?f=4&i=22123&t=19660

 

moja sprawa o wykroczenie, którego nie było :bigrazz: , to 18 miesięcy, 9 rozpraw + jedna odwoławcza.

jednostka policji delikatnie mówiąc "zmodyfikowała" dokumenty, które trafiły do sądu. osądzono mnie za inne wykroczenie, niż zarzucane w momencie zatrzymania. wysoki sąd, mimo wielu nieścisłości, przyznał rację policjantowi, który w toku sprawy udowodnił (zaprotokółowano :biggrin: ) swoją nieznajomość przepisów :buttrock: :banghead: :bigrazz:

 

wiem, że jak dotąd udawało Ci się w tego typu sprawach, ale albo ja mam takiego pecha lub też nie zawsze jest to regułą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac do pracy zobaczylem straz miejska uzbrojona w 2 x skuter SUZUKI Burgman 650 Executive

 

http://www.suzuki-jasklowski.pl/burgman650executive_K6.htm

 

to juz "nasz ojciec" nie ma najmocniejszej maszyny w tej klasie...

;D

 

Tak, tak... Ja też ich widziałam, trochę się zdziwiłam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac do pracy zobaczylem straz miejska uzbrojona w 2 x skuter SUZUKI Burgman 650 Executive

 

http://www.suzuki-jasklowski.pl/burgman650executive_K6.htm

 

 

 

Kolejny przykład jak się marnuje piniądze podatników. Moim zdaniem mały skuter miałby szersze zastosowanie i byłby o wiele tańszy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sprawa druga: jedziemy na basen?

propozycja: piatek, zbiorka o 20:30 na walach, kto chce - autem, kto chce - moturem. popluskamy sie do 23 i na jakas impre :biggrin:

co wy na to?

 

 

Hello

Czy oprócz tej garstki która się zadeklarowała na wspólny wyjazd na basen, namyślił się ktoś jeszcze??

Bo może byśmy się jakoś zgrali pt: kto czym leci (kóń, puszka) ewentualnie kogo zabrać. Jakby co mam wolne 3 miejsca ( na ścisk 4, daleko nie jest), tylko dajcie znać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Czy oprócz tej garstki która się zadeklarowała na wspólny wyjazd na basen, namyślił się ktoś jeszcze??

Bo może byśmy się jakoś zgrali pt: kto czym leci (kóń, puszka) ewentualnie kogo zabrać. Jakby co mam wolne 3 miejsca ( na ścisk 4, daleko nie jest), tylko dajcie znać.

pozdrawiam

 

 

Jak cos tez mam 3 (4) wolne miejsca w autku... No to jak? Ktora godzina?? Bo naprawde 20.30 to za pozno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<hahaha> a u mnie w Lubinie jedyne na czym jeżdzą to rowery marki "no name" :] albo czasem biegają po parkach za młodzieżą która sie relaksuje przy piwie po ciężkim dniu w skzole :biggrin:

Jedyny który nas rozumie!!! Jesteś mistrzem za takie podejście!!! :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGLOSZENIE DUSZPASTERSKIE - CIONK DALSZY:

 

poniewaz godzina 20:30 to rzeczywiscie dosc pozno, przekladamy spotkanie na punkt 20. miejsce bez zmian.

wylatujemy okolo 20:20 - 20:30, zeby o 21 juz pluskac sie na basenie.

 

jantarski - to wcale nie jest mala grupka chetnych, nalezy sie raczej zastanowic, czy nie wykupimy biletu grupowego :biggrin:

 

si ju.

 

p.s. dizel ma przyjechac na 18, moze wtedy sie nie spozni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...