Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w pocieszeniu Sylwi, której wczoraj motocykl nawalił bo jak zawsze zabardzo na nim szalała i teraz zdołowana spaceruje po szczecinie :D oby jej maszyna szybko wróciłóa do zdrowia bo ja nie wiem co ona z zrobi (pewnie zabierze komus :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś planujemy jakies wspólne spotkanie? Wróciłam z pracki i troszke nudno :D

 

Carioka- dzięki za imprezkę, było miło:-) Czy jest już gdzies na serwerze "nasz piosenkarz/ piosenkarka"ha ha??:-)

 

Wczoraj padła propozycja bym zmieniło nik na forum, nie wiem co zrobić, doradźcie:-) Zaistaniałam u Was jako landryna, więc czy jest sens zmieniać, większość i tak już mnie poznała:-)

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w pocieszeniu Sylwi, której wczoraj motocykl nawalił bo jak zawsze zabardzo na nim szalała i teraz zdołowana spaceruje po szczecinie :D oby jej maszyna szybko wróciłóa do zdrowia bo ja nie wiem co ona z zrobi (pewnie zabierze komus :D )

Dzięki..... dzieki........mam doła :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki..... dzieki........mam doła :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich

 

 

NO TO SZKODA -ALE NIE MARTW SIE BEDZIE OK

dziekuje ci za checi wsparcia mnie w reprezentowaniu szczecina na zlocie w słupsku :D

jeszcze nie raz damy rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki..... dzieki........mam doła :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich

 

Zrobię ci niespodziankę i przewiozę na plecach.Pasuje? :D

w ogóle to dzisiaj poznałam dziewczyne jeżdżącą ER5.Bidulka pchała sprzęta-prawdopodobnie zabrakło jej benzynki.Ile jest ukrytych motocyklistek.Natychmiast pokazać się glizdy!!!!!!Kto ze mną dzisiaj polata po mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w pocieszeniu Sylwi, której wczoraj motocykl nawalił bo jak zawsze zabardzo na nim szalała i teraz zdołowana spaceruje po szczecinie :D oby jej maszyna szybko wróciłóa do zdrowia bo ja nie wiem co ona z zrobi (pewnie zabierze komus :D )

 

A co takiego się stało, żeś tak szalała? :D Nie martw się Sylwia, pewnie odpali jak sobie odpocznie od Ciebie :D A może klaps w plastik pomoże (najlepiej z lewej strony pod kierownicą) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego się stało, żeś tak szalała? :D Nie martw się Sylwia, pewnie odpali jak sobie odpocznie od Ciebie :D A może klaps w plastik pomoże (najlepiej z lewej strony pod kierownicą) :D

 

Ona po prostu go zajeździła.Cały czas cisnąć max!!!Jej trzeba w dupe dać bo konia zajedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona po prostu go zajeździła.Cały czas cisnąć max!!!Jej trzeba w dupe dać bo konia zajedzie :biggrin:

 

 

jej potrzeba po prostu wieksZej pojemności bo dziewczyna wymagająca i 500 nie spełnia jej oczekiwań, po prostu nie daje rady :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopa jej trza!!

w jej wieku to juz tylko raz w miesiącu ale dobrze!! :>

 

 

ja Ci dam chłopa meza ma i wystarczy :icon_exclaim:

 

i cale szczescie ze ma tylko 500, dluzej pozyje :clap: widzialem jak zapina i daje rade :biggrin:

 

 

zgadzam sie :cool: ale jak kazda kobieta z czasem chce wiecej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie glownej Halo Szczecin podalem szczegoly spotkania wszystkich kol i grup motocyklowych na III spotkaniu w Wolinie i Smolecinie w jeden dzien tj,27.05.06.Picia i wyzerki coniemiara w dwoch miejscach.Spdziewana ilosc to okolo 50 motocykli.Zapraszam.Postaram sie jeszcze raz przypomniec wszystkim po 20.05.06

 

Wszelkie pytania zwiazane z powyzszymi imprezami w jeden dzien kierowac prosze pod nr.601550722 lub 091-3261334 po 20,oo ORZELEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...