Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak a propos artyk. to strzelcie te tepa kretynke z gazety w leb,

tepa ci*a pierdoli cos bez sensu

polecam zrobic artykol z golfiarzami albo innymi pedalami co ludzi na sprzecie z drogi spychaja lub zajezdzaja powodujac niezle ku*estwo

p.s sorki ale tu nima polskich znakow

 

pozdro

 

 

 

a ktore z tych wyrazow sa brzydkie-GITA :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ingerowalam w jego posta:)

Widzisz jak on sam ladnie **** powstawial?Bierz z Domella przykład;)

 

TAK WIDZĘ ZE NIE INGEROWALAS - ZWLASZCZA W 2 LINIJCE JEGO WYPOWIEDZI...A PRZYKLADU Z NIEGO BRAC NIE BEDE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A PRZYKLADU Z NIEGO BRAC NIE BEDE....

 

a szkoda, taki stary a nie moze sie nauczyc pisac malymi literkami :icon_mrgreen: no, ale jak Ci w robocie ciagle nad lbem wykrzykuja to nie dziwota ze na forum normalnie nie potrafisz... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa pytania:

1. Czy znacie kogoś zajmującego sie w Szczecinie sprowadzaniem motocykli i ile taka impreza może kosztować?

 

2. Czy gdy kupie Suzke znajdzie sie chętny/chętna na zrobienie paru przelotów za miasto (pewnie do Babigoszczy i powrót )w 2-3 konie (tempo spacerowe na zapoznanie sprzęta).Zawsze w grupie raźniej a i w razie "w" jest ktoś do pomocy :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa pytania:

1. Czy znacie kogoś zajmującego sie w Szczecinie sprowadzaniem motocykli i ile taka impreza może kosztować?

 

2. Czy gdy kupie Suzke znajdzie sie chętny/chętna na zrobienie paru przelotów za miasto (pewnie do Babigoszczy i powrót )w 2-3 konie (tempo spacerowe na zapoznanie sprzęta).Zawsze w grupie raźniej a i w razie "w" jest ktoś do pomocy :buttrock:

 

Pozdrawiam ALL

 

Odp1.Ja mogę ci go sciągnać z zagrabanicy.Jestem zaprawiona w bojach :icon_mrgreen:

Odp2.A dasz się karnąć?

 

 

TAK WIDZĘ ZE NIE INGEROWALAS - ZWLASZCZA W 2 LINIJCE JEGO WYPOWIEDZI...A PRZYKLADU Z NIEGO BRAC NIE BEDE....

 

Kiedy go edytuje jest na dole napisane Gitta edytowała tekst.A w Domella tekscie nic nei ma napisane.I co teraz powiesz madra głowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda, taki stary a nie moze sie nauczyc pisac malymi literkami :biggrin: no, ale jak Ci w robocie ciagle nad lbem wykrzykuja to nie dziwota ze na forum normalnie nie potrafisz... :crossy:

moze i u mnie krzycza a u ciebie co snobizm w dynke wali,ze sie nie masz juz czym interesowac :icon_mrgreen:

ŁAP SIE ZA KONIA I W DROGE A NIE JAK PLOTKARA :banghead:

 

dy go edytuje jest na dole napisane Gitta edytowała tekst.A w Domella tekscie nic nei ma napisane.I co teraz powiesz madra głowo?

ROZUMIEM '' P******I'' TO ŁADNE SŁOWO :buttrock:

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tepa ci*a pierdoli cos bez sensu

WIDZE ZE TRAKTUJESZ NIE WSZYSTKICH JEDNAKOWO-NIELADNIE

 

Sorki przeoczyłam ten wyrazik.Juz naprawiłam post Domella.Generał nie szukaj dziury i nie rób z przekorą to bedzie miło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki przeoczyłam ten wyrazik.Juz naprawiłam post Domella.Generał nie szukaj dziury i nie rób z przekorą to bedzie miło:)

 

 

oj BARDZO DZIEKUJE I SZACUNECZEK DLA MALGONI :buttrock: :icon_mrgreen:

 

 

MY RODZINY MUNDUROWE MUSIMY TRZYMAC SIE RAZEM :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp1.Ja mogę ci go sciągnać z zagrabanicy.Jestem zaprawiona w bojach :banghead:

Odp2.A dasz się karnąć?

 

Ad 1. Zn jak sciągałaś swojego?Kupiłaś na e-bay i przywoziłaś czy jak?

 

Ad 2.Przecież masz już czym latać :icon_mrgreen: [a tu kiedyś ktoś (nie powiem kto :biggrin: ) mi powiedział,że motocykli sie nie pożycza hehehe ] :buttrock:

 

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się jakiś pech za mną ciągnie, własnie zalałam mieszkanie :wink:

Najlepsze,że szukałam przyczyny w pralce a okazało się,że węża odprowadzającego wodę zapomniałam umieścić w wannie :crossy: Jestem GIT :buttrock: :banghead: :biggrin: Mama mnie zabije :icon_mrgreen:

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosił bym o nie wp*****************************nie się w moje posty i pisownie lejdis end genital men :icon_mrgreen: :buttrock:

 

walnijcie pare kilometrów za mnie bo tu pod prąd jeżdżą debile.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze,że szukałam przyczyny w pralce a okazało się,że węża odprowadzającego wodę zapomniałam umieścić w wannie

 

Wow, własnie jestem w domq u ude spac. Nie ma to jak telefon w srodku nocy hihihi, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...