Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy (24.06.2006)Redu i Basia mają ślub i wesele.A parde mamy mu zrobic!!!!! ;)

no jak 2-4 osob nie bedzie to przeciez nic sie nie stanie parade zawsze mozna zrobic

 

Jasne ...mały ZONG !!!!!! nie było tematu.

jezeli dostane wolne to cos sie pomysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze mam pytanko sprzęta masz sprawnego, że chcesz go schować w jakimś garażu? Poza tym mógłbyś dziś jechać z nami bo wiele osób wraca na popołudnie do pracy a dla chcącego nie ma nic trudnego :icon_eek: :D :P

 

A jaka różnica czy sprawny czy nie? Zn jak jeździ to trzeba dbać i trzymać w garażu a jak nie to spieprzaj dziadu i za kare won pod chmurke? Babcia dalej stoi i pewnie narazie tak zostanie :D

 

(poza tym nawet nie wiesz o czym mówisz - w życiu nie pojade na SHL gdzieś za Szczecin gdy mam robote wieczorem....a jak sie spieprzy [ co tak naprawde może sie zdażyć zawsze] to co ja zrobie?

 

Wtedy (24.06.2006)Redu i Basia mają ślub i wesele.A parde mamy mu zrobic!!!!! ;)

 

A ja mam urodziny i chciałem zaprosić na grilla :D

 

W garażu na parkingu strzeżonym :evil:

 

Hmmm no ok.A gdzie wtedy trzymasz ciuchy? :)Jest tam taka możliwość czy trzeba przez pół miasta drałować w skórach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka różnica czy sprawny czy nie? Zn jak jeździ to trzeba dbać i trzymać w garażu a jak nie to spieprzaj dziadu i za kare won pod chmurke? Babcia dalej stoi i pewnie narazie tak zostanie ;)

 

(poza tym nawet nie wiesz o czym mówisz - w życiu nie pojade na SHL gdzieś za Szczecin gdy mam robote wieczorem....a jak sie spieprzy [ co tak naprawde może sie zdażyć zawsze] to co ja zrobie?

A ja mam urodziny i chciałem zaprosić na grilla :icon_eek:

 

Wiem o czym mówię bo zawsze jest wyjście z sytuacji a ja dziś katuję 23 letniego sprzęta i sama zobaczę jakie napotkam niespodzianki....

 

 

 

A jeśli chodzi o ciuchy to żaden wstyd iść w skórach przez miasto bo każdy jakąś skórę ma. Chyba że kolega w piżamie jeździ....

 

 

Jesteś w PORZĄDKU że zapraszasz całe FORUM na swoje urodziny.....

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , niewiem czy to kogoś zainteresuje ale dzisiaj 23.04.06 o godzinie 13 na terenie aBRD (Tor Kartingowy) przy ul. Wojska Polskiego 237 w Szczecinie . Odbędzie się zlot organizowany przez GTC : Szczecin . Fajnie by było gdyby były także motocykle . Gdyby ktoś był zainteresowany to więcej informacji można znależć na http://forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=910...c78601ae583d337 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówię bo zawsze jest wyjście z sytuacji a ja dziś katuję 23 letniego sprzęta i sama zobaczę jakie napotkam niespodzianki....

A jeśli chodzi o ciuchy to żaden wstyd iść w skórach przez miasto bo każdy jakąś skórę ma. Chyba że kolega w piżamie jeździ....

Jesteś w PORZĄDKU że zapraszasz całe FORUM na swoje urodziny.....

 

1.Hehe - no 23 lata i w dodatku MZ (czyli z całego bloku wschodniego koń najlepszej jakości :D ) a moja ma 41 i wyprodukowano ją w tych samych zakładach co pralke franke ;) .Ja tam już sporo przygód miałem tyle że nigdzie mi sie nie spieszyło wtedy :P.

 

2.Jeśli chodzi o ciuchy to przy okazji BMT zakupiłem sobie komplecik więc piżamą tego nie nazwe (ale komplecik jest na nowego konia - chiba lekko dziwnie bym w nim wyglądał na SHL :icon_eek: )

 

3.Ja tam zawsze byłem w porządku tylko jakoś nie wszyscy chcieli to dostrzec.A na grillu w tamtym roku było sympatycznie.Spytaj Konrada i Miłosza :evil:

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Jeśli chodzi o ciuchy to przy okazji BMT zakupiłem sobie komplecik więc piżamą tego nie nazwe (ale komplecik jest na nowego konia - chiba lekko dziwnie bym w nim wyglądał na SHL )

 

Eee tam. Calkiem normalnie byś wyglądał.

A co do parkingu, to ide po moto juz ubrany w kombiaka.

 

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Calkiem normalnie byś wyglądał.

A co do parkingu, to ide po moto juz ubrany w kombiaka.

 

PZDR.

 

Napewno bym w tym http://img111.imageshack.us/img111/9793/zdj00516gp.jpg wyglądał.Ale nie "normalnie" tylko jak pół .... motonity zza krzaka ;)

 

A który parking i jakie koszta miesięczne?

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermadec- Przejść się przez miasto w kombi to małe piwo ;)

wyobraź sobie 2 motocyklistów w kombi, z kaskami- wsiadających do ....tramwaju ...albo lepiej:

motocyklistów w kombi,z kaskami,plecakiem,namiotem,śpiworami czekających na pociąg....

To dopiero jest widok....

A jak podejrzliwie patrzyli na nas policjanci na dworcu kiedy wsiadaliśmy do pociągu relacji Gdańsk-Berlin (wyglądało jakbyśmy jechali do Germańców i zamierzali wrócić na 2 kółkach :icon_eek: )

 

A nam po prostu jakiś h** ukradł moto kiedy zwiedzaliśmy Długi Targ i z Gdańska musieliśmy niestety wrócić do domu koleją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...