Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Landryna, nie daj sie! co Ci beda "lachony" w kasze dmuchac...!! :D same by chcialy na tylnej kanapie u takich fajnych chlopakow jak my pojezdzic, tylko sie wstydza zapytac... :crossy:

 

Spokojna Twoja rozczochrana :evil: Nie poddaje się! Zrobiłam pierwszy najtrudniejszy krok, którym było napisać tu do Was, a teraz reszta to pikuś :evil:

 

 

Landryna, na 100% jadę nad Woświn, także jakby co, to miejsce jest. Cała reszta :buttrock: w Twojej gestii.

W sobotę też będę, a co :D

hikor

PS. Żeby nie było nieporozumień. DR800S to nie ścigacz :evil:

 

dzięki sliczne ale mam już z kim jechać i na Słonko i na Wosmin pradopodobnie również. Dziekuje slicznie za chęci :banghead:

 

 

 

Zbychu_ Belzi ---> spoko z Ciebie koleś

 

ViperPl --> dzięki :P

 

Majkel --> ke? pisze się que :evil:

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna Twoja rozczochrana :evil: Nie poddaje się :evil: Zrobiłam pierwszy najtrudniejszy krok, którym było napisać tu do Was, a teraz reszta to pikuś :evil:

dzięki sliczne ale mam już z kim jechać i na Słonko i na Wosmin pradopodobnie również. Dziekuje slicznie za chęci :banghead:

Zbychu_ Belzi ---> spoko z Ciebie koleś

 

ViperPl --> dzięki :P

 

 

widzicie matoły ja to dopiero jestem spoko koles :buttrock:

 

 

 

Majkel --> ke? pisze się que :evil:

 

majkel ale ty buc jestes jezyków obcych nie znasz

spieprzaj dziedu - tyle ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...i na Wosmin pradopodobnie również.

 

po pierwsze pisze sie WosWin a nie Min :P to po pierwsze...

 

a po drugie: zmusilas Zbycha do pierwszego ludzkiego odruchu na tym forum jaki odnotowalem (ze chcial Cie zabrac :evil: ) a teraz dajesz mu kosza??? zla dziewczyna... :buttrock: :banghead:

 

rano bylo 6stopni a teraz 15 :evil: pogoda nam wariuje :evil: kto ma dzisiaj zamiar powariowac razem z nią? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze pisze sie WosWin a nie Min :evil: to po pierwsze...

 

Ajron Menie :P a co to za róznica, każdy i tak wie o co chodzi:-)

 

a po drugie: zmusilas Zbycha do pierwszego ludzkiego odruchu na tym forum jaki odnotowalem (ze chcial Cie zabrac :evil: ) a teraz dajesz mu kosza??? zla dziewczyna... :evil: :banghead:

 

no widzisz jak nie było nikogo to nie było, a teraz mam w czym wybierać:-) Ale tak serio wiesz, że kocham "wiartareczki" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie: zmusilas Zbycha do pierwszego ludzkiego odruchu na tym forum jaki odnotowalem (ze chcial Cie zabrac :P ) a teraz dajesz mu kosza??? zla dziewczyna... :evil: :banghead:

 

ty no nie pisz mi tak bo jeszcze zrozumie i sie zamkne w sobie jakby co!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu Parówko jedna !!! Przyjedż czasami na Waly Chrobrego i pogadaj z ludziami a nie chowasz się za monitorem.

" Liga rządząca "nie przyjeżdża bo nie umi jeżdzić na motórze ale Ty

Ptysiu wpadaj to pogadamy ,obgadamy , będzie wesoło

 

O przepraszam! Gitta umi he he!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu Parówko jedna !!! Przyjedż czasami na Waly Chrobrego i pogadaj z ludziami a nie chowasz się za monitorem.

" Liga rządząca "nie przyjeżdża bo nie umi jeżdzić na motórze ale Ty

Ptysiu wpadaj to pogadamy ,obgadamy , będzie wesoło

 

O przepraszam! Gitta umi he he!! :banghead:

 

 

ty ja mam taki brzydki motór, że ze wstydu aż mi farba w garażu na drzwiach spłowiała:)

 

i zieci we mnie kamieniami rzucaja jak jezdze!

stare k...y klną jak jade!!

 

chyba cos nei tak ze mną i moim brzydalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...