Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich.Spod Wałów do zjazdu ze Słonka będzie nas policja eskortować.Prosze sie nie stresować jeśli zobaczycie ich na miejscu startu.To dla bezpieczeństwa i przejazdu całej kolumny przez switla.

 

A tak w ogóle to z jaką predkością zamierza ta kolumna jechać do celu? Zastanawiam sie czy niedoświadczony kierowca nadąży bezpiecznie za wami. Zwlaszcza że mój plecaczek przykleił się do tylniej części kanapy i nie mam szans na samotne podróże :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to z jaką predkością zamierza ta kolumna jechać do celu? Zastanawiam sie czy niedoświadczony kierowca nadąży bezpiecznie za wami. Zwlaszcza że mój plecaczek przykleił się do tylniej części kanapy i nie mam szans na samotne podróże :icon_mrgreen:

 

jak fajny to moge Ci go z garba zciagnac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio tak, pogoda superowo dopisuje, ale nikt się chyba już nie "zlituje" nad koleżanką i jako plecaczka jej nie weźmie by posmigać:crossy:

pozostanie mi popatrzeć przez okno, ulice mam ruchliwą,pewnie ktos choc przejedzie :wink:

 

p.s. -->ściągnęłam sobie extra dzwoneczek z www.jamba.pl---->polecam dla tych co wolą "słyszeć" a nie koniecznie "widzieć" :icon_mrgreen:

 

szerokiej drogi :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jak sie lezy na takim fajnym, sexownym i skromnym :smile: kierowcy jak ja, to nie moze byc nie fajnie :cool: :icon_mrgreen:

 

na brak samokrytyki widze nie narzekamy :wink: :flesje: :crossy: , przeciez wiesz, że ja nie patrze tylko słucham :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloł

 

No ja chyba nie pojade na Woświn z wami :icon_mrgreen: :wink: :flesje:

 

Dziś zobaczyłem że kończy mi sie za 3 dni OC w aucie no i kaplica pare setek do wydania :crossy: :smile: :smile: :cool: fundusze i tak ciękie więc sobie będe chyba musiał odpuścić.

 

 

Szacun

 

Kopernik

Edytowane przez Kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie napewno, dla mnie nie :flesje: , ale spoko to Tobie ma być wygodnie :wink:

 

no, jak sie lezy na takim fajnym, sexownym i skromnym :smile: kierowcy jak ja, to nie moze byc nie fajnie :smile: :icon_mrgreen:

 

Prosze Państwa takie wynurzenia to na priv a nie tu demoralizować całą brać

 

Do Landryny jak chcesz jechać nad Woświn to skontaktuj sie z zarządem a sprawa sama się załatwi

 

A ja jutro jadę w delegację do Świnoujścia i Międzyzdrojów - MOTÓREM :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...