Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zaszczyt przedstawic film produkcji naszego kolegi RAFUSZA z Gitta, Szachem, grupa Halo Szczecin i konikami w roli glownej.....

 

http://s003.wyslijto.pl/index.php?file_id=...40&act=&gk=bank

Muza super :D ale reszta :rolleyes: :crossy: :) motocykle i baloniki :D :D :P lekka. :biggrin: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza super :clap: ale reszta :lapad: :lapad: :lapad: motocykle i baloniki :biggrin: :biggrin: lekka. :wink: :wink: ;)

 

Ze tak powtorze za kolega: spieprzaj dziadu :bigrazz:

 

 

Spiepszaj Dziadu

 

Fajne wspomnienia z tej parady podczas ogladania, niezla pamiatka bedzie

 

Misiek, GREEN chyba nie rozumie o co chodzi z tym "spieprzaj dziadu" :biggrin:

 

 

Mysilałem że :icon_question: forum jest do opini a nie do obrarzania.A co do DZIADA to :icon_evil: to potem

 

 

he he wlasnie wyrazilismy opinie o twoim poscie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powtorze za kolega: spieprzaj dziadu :wink:

Misiek, GREEN chyba nie rozumie o co chodzi z tym "spieprzaj dziadu" :wink:

he he wlasnie wyrazilismy opinie o twoim poscie ;)

 

To moze powinienem mu krzyknac zeby dupe pokazal :> Noo to dopiero moglby sie wsciec :icon_question: :icon_evil:

 

Pozdrowki!

 

Tak BTW do pana GREEN. Mialem tego nie pisac bo szkoda karmic trolla ale napisze, stary do k.. nedzy jak nie wiesz o co chodzi w takich zgromadzeniach po co sa baloniki i tego typu rzeczy to sie nie wypowiadaj. Nie znasz ludzi dla ktorych to robilismy i jakie mielismy przeslanki. Napewno nikt nie zastanawial sie czy jakiemus GREEN spodobaja sie baloniki, zrobilismy to na co zasluzyli Gitta i Szachcior. Eee nie chce mi sie dalej pisac bo chyba nic i tak nie wskuram...

Edytowane przez misiekts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza super :biggrin: ale reszta :biggrin: :biggrin: : motocykle i baloniki :icon_evil: lekka. :wink: :wink: ;)

 

Po pierwsze - muzyka jest super poniewaz ja sama ją wybierałam!

Po drugie - wszytko inne było świetne łacznie z balonikami a ty się po prostu nie znasz!

Po trzecie - naraziłeś mi się!

Czy coś potrzebujesz żebym ci wytłumaczyła jeszcze ?:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - muzyka jest super poniewaz ja sama ją wybierałam!

Po drugie - wszytko inne było świetne łacznie z balonikami a ty się po prostu nie znasz!

Po trzecie - naraziłeś mi się!

Czy coś potrzebujesz żebym ci wytłumaczyła jeszcze ?:icon_razz:

 

 

:banghead: :biggrin: :evil:

 

a teraz cos na uspokojenie

http://www.deviantart.com/deviation/42493189/

dla pelnego efektu kliknij obrazek, zeby pokazal sie w calym rozmiarze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może brak kodeków?? :icon_razz:

 

 

film nie powinien wymagac kodekow, jest jeszcze wersja Divix dla posiadaczy dvd z tym formatem i tam jak najbardziej kodeki sa potrzebne ale w tej w sieci powinno dzialac bez, osobiscie sklaniam sie do opinii madrianny - podlacz Gitta glosniczki do pradu :banghead:

 

ps. przyszlosciowo moze wiecej ludzi sie podzieli zdjeciami z roznych imprez na paradzie aparatow bylo duzo, wszystkie byly w ruchu jak widzialem ale zdjecia udalo sie zebrac od 2 - 3 osob tylko stad jakosc niektorych zdjec i filmow pozostawia do zyczenia - moze przyszlosciowo bedzie wieksza mobilizacja

 

pozdro dla wszystkich

Edytowane przez rafusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film nie powinien wymagac kodekow, jest jeszcze wersja Divix dla posiadaczy dvd z tym formatem i tam jak najbardziej kodeki sa potrzebne ale w tej w sieci powinno dzialac bez, osobiscie sklaniam sie do opinii madrianny - podlacz Gitta glosniczki do pradu :banghead:

 

Wy nie cfaniakujcie :icon_razz:

Wszystkie filmy na allplayer odtwarza z glosem tylko ten nie odtwarza sie.Posciagalam rozne odtwarzacze i jedynie obejrzałam i odsłuchałam na Vplayer z tym ze dzwięk cały czas dostawał "czkawki" i nie było płynności. Ma ktos z was lepszy program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie cfaniakujcie :icon_rolleyes:

Wszystkie filmy na allplayer odtwarza z glosem tylko ten nie odtwarza sie.Posciagalam rozne odtwarzacze i jedynie obejrzałam i odsłuchałam na Vplayer z tym ze dzwięk cały czas dostawał "czkawki" i nie było płynności. Ma ktos z was lepszy program?

 

Gitta a jakiego masz windowsa??

 

normalny windows media player odtwarza ten plik, robiony byl w windows movie maker wiec dlatego takie rozszerzenie.

 

jesli nie masz to podaj meila wysle ci instalke z kodekami odpowiednimi.

 

Pozdroweczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnelam Windows media player ale on obsluguje win me a ja mam win 98.

 

Przy win98 daje rade winamp najnowszy, sciagnij go sobie jest za free.

 

Jak to nie pomoze to poszukaj programu o nazwie "wmv to mpg converter" np. http://www.winavi.com/wmv-converter.htm i przerob go sobie na mpg lub svcd i ni ebedzie problemu.

 

Ale jesli masz taki film bez tekstu to najlepiej w nowym winampie.

 

Pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...