Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrów tam moją prababcię i zobacz czy Pałac jeszcze stoi

Pałacyk stoi, mimo że już mocno zniszczony robi wrażenie,zrobiłem nawet kilka fotek. Droga dojazdowa dostosowana do stanu pałacu.Szkoda tylko że nie można wchodzić na wierze. Warto było pojechać, nawet nie zmarzłem tylko cholernie wiało. Jutro lece do Lubina niedaleko Miedzyzdroi, koles bierze tam jutro ślub. Papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnosc imprezy w Stepnicy to:

- 12,00- zjazd motocykli na stadion w Czarnocinie gdzie czekac bedzie grill i inne tam przyjemnosci.

- Mecz pilkarski o beczke piwa miejscowych my kibicujemy.

- w polowie meczu wyjazd paradny z Banerem na nowego BURMISTRZA po okolicznych wsiach do Stepnicy.gdzie na nas czekac bedzie pieczony dzik i inne przyjemnosci.

- Balanga dla wszystkich przez cala noc w rest.CIENIAS w Stepnicy.

-Nocleg jak kto chce u Krysi i Malgosi.Zaproszeni sa wszyscy motocyklisci.

-Szczegoly u organizatora pod ne 509851631

Azeby bylo latwiej trafic wszystkim motocyklista do Czarnocina,o godz.12.00 spotykamy sie przy plazy w Stepnicy skad razem pojedziemy do Czarnocina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.. właśnie wróciłem z niedzielnej przejażdżki cały mokry w butach po litrze wody z miejskich kałuż.

 

O mały włos znowu uniknełem wypadku... kałuża 5 metrowa obok lasku arkońskiego. Rozpędziłem się i

 

60km/h wleciałem w nią nogi poszły mi do tyłu a ręce trzymały się manetek... pozycja ala superman...

 

moja wyobrażnia nie zadziałała... i nie uprzedziła że tak to się może skończyć... podciągnełem się usiadłem

 

na siedzeniu redukcja i prosto do domu... Gitta kalesony nie pomogły... :biggrin:

 

 

 

idę się ogrzać... miłej niedzieli życze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobimy nowy konkurs na najwieksza ilosc przejechanych km ja w zeszlym tyg pierdolnąlem 5300 i jest tu jeszcze jakis cwaniak :biggrin:

 

Ta, jest tu jakis cwaniak wiec daj piataka i spier..

A tak nawiasem to pelen szacun za pijacki łikend :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jest tu jakis cwaniak wiec daj piataka i spier..

A tak nawiasem to pelen szacun za pijacki łikend :P

No właśnie, lalki urwały się ze Szczecina na "miłe i spokojne" spotkanie w towarzystwie pań i tylko pań w Poznaniu a nasze chłopa od razu urwały sie ze smyczy.

Dom nie do poznania- i nie jest to tytuł programu z Polsatu.

Sąsiadów - unikam

Popołudnie- mineło na poprawie wizualnej chaty

 

Oj nasze chłopaki - zepsuły się na maxa :biggrin: :biggrin: :biggrin: :icon_evil: :banghead: a może jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogą podać sobie ręcę z nietykalnymi:) Oni też się psują:bigrazz:

 

Może to dziwnie będzie wyglądać ze w czwartym temacie ostatnia wypowiedz to tylko moja,ale teraz całkiem poważnie.

Spokałam dzisiaj na mieście Maji chłopaka Tubika.Powiedział mi że dzisiaj w nocy znowu skradzono motocykl-znowu Bandita.Powiedzial mi ze dowie sie wszystkiego i da zdjęcia,ale chciałabym coś zauważyć i was też o to proszę.

Czy nie zauważyliście dziwnego zbiegu okoliczności?W ostatnim czasie a dokladnie w przeciagu dwoch miesiacy zniknelo w Szczecinie z moich informacji 4 konie.

Podejrzewam ze wsrod ludzi będących w gronie motocyklistow jest lub są "obserwatorzy" którzy informują zgraną bandę (2-3 osoby) o miejscu gdzie motocykle sa garazowane.Wpadają w nocy-ładują na busa-sprzedają na cześci.

Nie sądzę aby całkiem przypadkiem kradli motocykle i akcesoria - włamując się do garażu.Musi być to zorganizowane.

Piszę to żebyście byli świadomi tego co się dzieje w naszym mieście.Unikajcie infromowania osob ktorych nie znacie o tym gdzie trzymacie motocykl i zabezpieczjacie sie jak tylko mozecie.Nawet zmurujcie sobie łańcuch jesli taka potrzeba zajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogą podać sobie ręcę z nietykalnymi:) Oni też się psują:crossy:

 

Może to dziwnie będzie wyglądać ze w czwartym temacie ostatnia wypowiedz to tylko moja,ale teraz całkiem poważnie.

Spokałam dzisiaj na mieście Maji chłopaka Tubika.Powiedział mi że dzisiaj w nocy znowu skradzono motocykl-znowu Bandita.Powiedzial mi ze dowie sie wszystkiego i da zdjęcia,ale chciałabym coś zauważyć i was też o to proszę.

Czy nie zauważyliście dziwnego zbiegu okoliczności?W ostatnim czasie a dokladnie w przeciagu dwoch miesiacy zniknelo w Szczecinie z moich informacji 4 konie.

Podejrzewam ze wsrod ludzi będących w gronie motocyklistow jest lub są "obserwatorzy" którzy informują zgraną bandę (2-3 osoby) o miejscu gdzie motocykle sa garazowane.Wpadają w nocy-ładują na busa-sprzedają na cześci.

Nie sądzę aby całkiem przypadkiem kradli motocykle i akcesoria - włamując się do garażu.Musi być to zorganizowane.

Piszę to żebyście byli świadomi tego co się dzieje w naszym mieście.Unikajcie infromowania osob ktorych nie znacie o tym gdzie trzymacie motocykl i zabezpieczjacie sie jak tylko mozecie.Nawet zmurujcie sobie łańcuch jesli taka potrzeba zajdzie.

 

 

no to nie ładnie. dla ich zdrowka lepiej byłoby aby sobie zmienili miasto :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sądzę aby całkiem przypadkiem kradli motocykle i akcesoria - włamując się do garażu.Musi być to zorganizowane.

Piszę to żebyście byli świadomi tego co się dzieje w naszym mieście.Unikajcie infromowania osob ktorych nie znacie o tym gdzie trzymacie motocykl i zabezpieczjacie sie jak tylko mozecie.Nawet zmurujcie sobie łańcuch jesli taka potrzeba zajdzie.

 

 

chce miec Bandita ale to nie ja... :icon_razz: a tak serio, Gitta mozesz miec- niestety- racje. Chyba trzeba uwazac....I moze info o kradziezach dawac nie tylko na Halo Szczecin ale na innych forach rowniez. A jesli idzie na czesci to obserwowac nie tylko polskie aukcje ale rowniez np. ebay-a angielskiego...

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest sala na Czorsztyńskiej dla tych co chcą sobie poprawić krzepę. Zapraszamy!!!!!!!!

Bardzo proszę osoby, które zawsze przychodzą a dziś nie mogą żeby dały znać , gdyż jak nie bedzie frekwencji to odwołamy zajęcia.

Ja niestety dzisiaj odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...