Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jak pogoda dopisze i zestaw napędowy będzie założony chce przypiłować nową oponkę, w związku z tym: Czy jest ktoś zainteresowany jutrzejszą(24.10.2006) jazdą?Godzina do ustalenia ale sensowna zeby za zimno już nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie pytanko a zarazem prośba wie ktoas coś na temat jakiejkolwiek pracy na weekend?? bo bardzo by mi sie taka przydała a jak narazie moje poszukiwania nie przynosza zadnego skutku :bigrazz: jak by ktos cos wiedział na ten temat byłbym wdzieczny za jakąkolwiek pomoc :icon_razz: POZRDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie pytanko a zarazem prośba wie ktoas coś na temat jakiejkolwiek pracy na weekend?? bo bardzo by mi sie taka przydała a jak narazie moje poszukiwania nie przynosza zadnego skutku :bigrazz: jak by ktos cos wiedział na ten temat byłbym wdzieczny za jakąkolwiek pomoc :icon_razz: POZRDO

 

Pracodawca sam się do ciebie odezwie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

takie malutkie info

w dniu dzisiejszym otrzymałem informacje ze w sobote jest organizowana imprezka w STEPNICY połaczona z atrakcjami no i balety.wszystkich chetnych sie zaprasza.w razie jakis pytanek to telefonik LESZEK 501721825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General a te balety to jest cos organizowanego specjalnie dla motocyklistow, czy poprostu fajnie bedzie tam zawitac wieksza grupa??

 

 

witam

z tego co sie dosłuchałem do ma byc to imprezka dla motocyklistow i dla całej STEPNICY

NASZEGO KOLEGE STASIA-GŁOWNEGO SPONSORA IMPREZ i zlotow chca wybrac na BURMISTRZA

WIECEJ INFORMACJI ZAPODAMY JUTRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie "Szymon Majewski Show" poszukują komików chciałam zgłosić kandydaturę Szachciorka, wygryzłby szybko Majewskiego :bigrazz:

 

Ha ha ha też to wczoraj widziałam ale nie pomyślałam nawet o tym.Myślę że niezakwalifikowałby się gdyż jego humor to tylko my znamy a raczej tam by sie nie przyjęło motogotowanie.

P.S. W tajemnicy powiem wam że powstaje nowa "zupa".

 

No to jadę właśnie po motocykl.

Wziuuuuum do klientów(min. Police) i ostatnie podrygi jazdy przed zimą:icon_razz:.

Jakby coś to telefon macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

z tego co sie dosłuchałem do ma byc to imprezka dla motocyklistow i dla całej STEPNICY

NASZEGO KOLEGE STASIA-GŁOWNEGO SPONSORA IMPREZ i zlotow chca wybrac na BURMISTRZA

WIECEJ INFORMACJI ZAPODAMY JUTRO

Kolejnosc imprezy w Stepnicy to:

- 12,00- zjazd motocykli na stadion w Czarnocinie gdzie czekac bedzie grill i inne tam przyjemnosci.

- Mecz pilkarski o beczke piwa miejscowych my kibicujemy.

- w polowie meczu wyjazd paradny z Banerem na nowego BURMISTRZA po okolicznych wsiach do Stepnicy.gdzie na nas czekac bedzie pieczony dzik i inne przyjemnosci.

- Balanga dla wszystkich przez cala noc w rest.CIENIAS w Stepnicy.

-Nocleg jak kto chce u Krysi i Malgosi.Zaproszeni sa wszyscy motocyklisci.

-Szczegoly u organizatora pod ne 509851631

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak każdy wie była znakomita pogoda.Zero deszczu, ciepło i słoneczko dawało po oczach. W czasie pracy (tzn ściemniłam że jadę załatwić jedną sprawę u klienta)pojechałam po motocykl.Szwagier zakładał nowy zestaw napędowy bo stary łańcuch tak sie rozciagnął że można by go wykorzystać do wieszania ubrań.Od 14 do 20 śmigałam po okolicy.Normalnie jak wsiadłam poczułam sie jak pierwszego dnia na wiosne po długiej zimie.

Aha jak dzisiaj będzie sucho i znowu wsiadam i jade.

P.S. Czy może z was ktoś ma do sprzedania szybe wysoką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy może z was ktoś ma do sprzedania szybe wysoką?

 

Hehe. Już troszkę zimnawo, nie? Szybka by się przydała, już w okolicach stówki nieźle ciągnie chłodkiem.

A swoją drogą to jak to jest, że ja praktycznie cały dzień jeżdżę motocyklem po mieście i nie widzę innych sprzętów?

Złe ulice wybieram, czy jak?

Śloosasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy może z was ktoś ma do sprzedania szybe wysoką?

 

Hehe. Już troszkę zimnawo, nie? Szybka by się przydała, już w okolicach stówki nieźle ciągnie chłodkiem.

A swoją drogą to jak to jest, że ja praktycznie cały dzień jeżdżę motocyklem po mieście i nie widzę innych sprzętów?

Złe ulice wybieram, czy jak?

Śloosasz

 

Ano wieje ale i w czasie seznou czułam opór przy większych prędkościach.

A faktycznie wybioerasz inne drogi.Widocznie mijasz się z innymi.Ja wczoraj minełam dwa konie na drodze do Polic i dwa na mieście.No i żeby nie było to i mnie widziano:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezu...

Właśnie po przejechaniu pięciu kilometrów postanowiłem wrócić po podpinkę do kurtki. A tak przy okazji: mogę z czystym sumieniem polecić zwykłą, najtańszą luisową kominiarkę pod kask. Nabyłem ją drogą kupna przez ALLEDROGO za całe 6 zł i komfort jest po prostu niesamowity. Zima idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...