Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Chciałam wszystkich powitac w ten piękny, słoneczny poranek 18 października 2006 roku. Dziś idę ostatni raz w tym tygodniu do pracy i chciałam się z wami podzielic tą radosną dla mnie nowiną :D

 

Życzę miłego dnia i do zobaczenia wieczorem, wiecie gdzie i o której!

Edytowane przez Vizka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ave!

moj sasiad "zlota rączka" robi szafy jakie tylko chcesz i zajakies normalne pieniądze.wpadnijcie kiedys to zapytamy

pozdro

ZE zlotymi rączkami to najczesciej jest tak ze koszta przewyzszaja cene producenta o Kolosalna kwote :cool:

 

Dlaczego ? a no sprawa jet prosta - Zlota raczka Musi zamowic gotowe zlozone Drzwi u Producenta <Indeco - Senator - Komandor> Chyba ze sam zrobi drzwi przesuwne na Lagunie <taki system Nic nie warty i ogolnie nie nadajacy sie do mebli a raczej do drzwi w garazu> . Normalny obywatel nie ma pojecia i zaglebia sie u Zlotej raczki w takie Bagno:) .

Zlota raczka musi rownierz zamowic pociete elementy szafy w jakiejs Firmie oraz odrazu w tej ze Firmie okleic krawedzie PCVka <hyba ze jest mistrzemn swiata i krawedzie okleji Oklerina papierowa jaka sie stosowalo 10 lat tremu tak zwana na zwelazko :buttrock: :cool: >

 

Moja propozycja "Jesli chcesz wykonana szafe Profesjonalnie i za male pieniadze udaj sie bezposrednio do Producenta czyli "Indeco Adam Borysewicz - Senator jak sie smiga w strone Polic po lewej przy stacji Paliwowej na plocie jest wielka REKLAMA>

I Daje Ci 100 % ze zaplacisz mniej jak u kogos kto robi tanio - SDprawdz sama . ;)

Montaz szafy wnekowej w Firmie to koszt oko 150-200 zł , reszta to materialy z minimalnym zarobkiem (bez narzutow Zlotej Raczki)

 

Jako ze w Swinoujsciu mam Firme produkujaca meble - postaram sie pomoc jesli chodzi o wycene tej szafy , doradze czy tanio i czy warto ;) ale najpierw Firma musi zrobic Pomiar i wycene.

Pozdrawiam i powodzenia

Edytowane przez Artuross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...