Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak słyszałam, i nie tylko ja Tylko czekałam, aż zrobisz to co obiecałeś

I jak lecim dzis poruszać bioderkami?? Może ktos jeszcze chętny??

 

Jak się nalatam to moge wpaść na jakiegoś browaRRka. Muszę spełnić misję :D ... wpaść do lasu tzn centrum i narobić troche hałasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak słyszałam, i nie tylko ja :D Tylko czekałam, aż zrobisz to co obiecałeś :biggrin:

I jak lecim dzis poruszać bioderkami na tańce?? Może ktos jeszcze chętny?? Chyba, że ktos chce polatać nocą?? ;) Wtedy pakujemy się z Viperem na moto i dołączamy :eek:

 

 

 

kto mnie przytuli?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj, że aż tak u Ciebie źle Odezwij się do Vipera, zaraz Ci coś nakręci, jest mistrzem w trąbieniu na małolatki w miniówkach, które potem biegna za motorkiem

 

tak tak tak. Wspomniane przez Ciebie maolaty miały zamiar wtergnięcia na jezdnię w niedozwolonym miejscu :D ... więc musiałem potrąbić.

 

ps.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego iż Landryna może trenować karate ;)

A łaaaa.

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak. Wspomniane przez Ciebie maolaty miały zamiar wtergnięcia na jezdnię w niedozwolonym miejscu ;) ... więc musiałem potrąbić.

 

ps.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego iż Landryna może trenować karate ;)

A łaaaa.

 

To karate to było w obronie własnej :D ;) :eek: owe małolaty gotowe były zrzucić mnie z tylnej kanapki, musiałam się bronić, by nie wracac do domu z kaskiem w ręku autobusem :biggrin:

Ah ten Viper podrywacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To karate to było w obronie własnej owe małolaty gotowe były zrzucić mnie z tylnej kanapki, musiałam się bronić, by nie wracac do domu z kaskiem w ręku autobusem

To dlaczego one nie dostały :D ?

 

Ah ten Viper podrywacz

To chyba nie ja... to nie pod moim.... bla bla bla ;) - nie nie, tego nie dokończe bo będzie słynne kili kili :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Szczecinie zrobie badanie techniczne bzyka ?? - oczywiście bez zapisów i kolejek :clap:

 

 

 

Ps. Gumieńce i okolice :)

Zajebiscie milo badanie tech. robio w wolkswagen Przy Mieszka 1 jak sie zjezdza w dol na tame pomorzanska.Niczego sie gosciu nie czepia :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Szczecinie zrobie badanie techniczne bzyka ?? - oczywiście bez zapisów i kolejek :icon_razz:

 

Ps. Gumieńce i okolice :clap:

na pomorzanach, nie wiem jak ta ulica sie nazywa, zaraz przypetli tramwajowej, tam jakis sklep motoryzacyjny byl/jest, wjechac trzeba w podworko

bez kolejki, bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...