Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prosił bym o nie wp*****************************nie się w moje posty i pisownie lejdis end genital men :icon_mrgreen: :buttrock:

 

walnijcie pare kilometrów za mnie bo tu pod prąd jeżdżą debile.

 

pozdro

 

Bardzo chetnie!Kropeczki pięknie umiesciłeś i tak dalej!

 

Ostatnio się jakiś pech za mną ciągnie, własnie zalałam mieszkanie :flesje:

Najlepsze,że szukałam przyczyny w pralce a okazało się,że węża odprowadzającego wodę zapomniałam umieścić w wannie :biggrin: Jestem GIT :biggrin: :crossy: :wink: Mama mnie zabije :banghead:

 

...jak Gitta :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, własnie jestem w domq u ude spac. Nie ma to jak telefon w srodku nocy hihihi, pozdro.

VIPER niech ja Cię dorwę w swoje ręce to Cię kilim kilim normalnie :icon_mrgreen: :buttrock: :banghead: Ale żeś się uchlał chłopie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIPER niech ja Cię dorwę w swoje ręce to Cię kilim kilim normalnie :icon_mrgreen: :buttrock: :banghead: Ale żeś się uchlał chłopie!!!!

 

a co, to Viper Ci tego "weza" wyciagnol? :crossy:

 

Macie na poprawe humoru:

 

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:

- Ma pan skrzyzowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, Tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?

- Motocyklista! - odpowiada pytany.

- Panie, co pan wygadujesz! - warczy zły egzaminator. - Toż przeciez mowie, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?!?!?

- A kto ich wie, skąd oni sie biorą... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, to Viper Ci tego "weza" wyciagnol? :biggrin:

 

ha ha ha, nie!!! Ale się ubzdryngolił i mu się rozmawiac zachciało o 2 nad ranem :icon_mrgreen:

 

Viper dziś ja piję, lepiej wyłacz telefon na noc :buttrock: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIPER niech ja Cię dorwę w swoje ręce to Cię kilim kilim normalnie Ale żeś się uchlał chłopie!!!!

yyyy, nie było tak źle :wink:

 

 

a co, to Viper Ci tego "weza" wyciagnol?

spokojna rozczochrana :crossy:

 

ha ha ha, nie!!! Ale się ubzdryngolił i mu się rozmawiac zachciało o 2 nad ranem

 

:buttrock: :banghead:

 

Viper dziś ja piję, lepiej wyłacz telefon na noc

sie wie :biggrin:

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie w dniu wczorajszym dowiedziałem sie ze jest organizowane W SOBOTE rozpoczecie sezonu w SŁUPSKU przez ODLUDOW-wstep wolny :icon_twisted:

TAK WIEC PROSZE O OPINIE I JAKIE RUCHY CZYNIMY W TYM KIERUNKU?

 

 

no i jak ktos pociagnie temat wyjazdu do slupska ;) czy raczej uznajemy go za umarly smiercia naturalna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej "Ekipo z Prawobrzeża". Następnym razem jak będziecie jakiś wypad planować (byle nie za szybki, mój Zephyrek, to nie 150 konna szlifierka;)) to chętnie się podepnę. Pozdrawiam.

 

Ekipo z prawego brzegu czy planujemy cos na dzisiejszy wieczor???

A tak nawiasem mowiac to my nie mamy szybkich wypadow bo jestesmy grzeczne chlopaki :icon_twisted: ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipo z prawego brzegu czy planujemy cos na dzisiejszy wieczor???

A tak nawiasem mowiac to my nie mamy szybkich wypadow bo jestesmy grzeczne chlopaki :icon_twisted: ;) :)

taaa, powrót z gryfina nie był wcale szybki , szczególnie końcówka ;)

ja chyba ide na piffko na wały, chociaż perspektywa ujeżdżania konia jest cholernie kusząca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade do Słupska !!!!!!!!!!! tzn. chciałabym pojechać :icon_twisted:

 

 

uwaga uwaga uwaga

temat nie umarł wyjazd jutro (sobota) o godz 8 z wałow bo na 12 musimy byc pod ratuszem w słupsku.a to 220 km i srednia spacerowa to 100 na godz

plan to od 12 pokazy moto ,jakies wygłupy itp,potem 15 km do pobliskiego miasteczka i tam impreza (wstep za darmo ,koszulki i inne bajery z mozliwoscia zakupow)spanie na noc pod własnymi namiotami

na chetnych czekamy do godz 8,05 a potem w droge ;)

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga uwaga

temat nie umarł wyjazd jutro (sobota) o godz 8 z wałow bo na 12 musimy byc pod ratuszem w słupsku.a to 220 km i srednia spacerowa to 100 na godz

plan to od 12 pokazy moto ,jakies wygłupy itp,potem 15 km do pobliskiego miasteczka i tam impreza (wstep za darmo ,koszulki i inne bajery z mozliwoscia zakupow)spanie na noc pod własnymi namiotami

na chetnych czekamy do godz 8,05 a potem w droge :)

 

Nie ..ja jutro koncze prace o 8 rano!!!!!!!!!!! i bede mogła byc na wałach o 9 ;)

może ktoś by jechał o 9 rano to ja chetnie, moglibycmy ich dogonić :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ..ja jutro koncze prace o 8 rano!!!!!!!!!!! i bede mogła byc na wałach o 9 ;)

może ktoś by jechał o 9 rano to ja chetnie, moglibycmy ich dogonić :icon_twisted:

 

OK JA RYSZAM O 8 I JADE SPACEROWO WIEC MNIE DOGONICIE-BEDE JECHAL NA GDANSK PRZEZ GOLENIOW,NOWOGARD, PLOTY, KARLINO, KOSZALIN, SLAWNO I SLUPSK. DO ZOBACZENIA NA SZOSIE... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...