Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było przyjechać dzisiaj na Woświn :icon_biggrin: A my teraz jedziemy w sobotę na zlot do Gryfina i podejrzewam że większość z Halo szczecin też tam się wybiera. A MY PANIĄ PREZES JUŻ MAMY I JESTEŚMY Z NIEJ ZADOWOLENI

spoko, nie mam zamiaru wskakiwac na niczyje miejsce,ale jesli ktos będzie chętny na fajny wypadzik za miasto to niech się zgłasza do mnie albo Vipera :icon_mrgreen: Bo to nasz pomysł, więc dziwne by było kontaktowanie się w tej sprawie z CAŁYM ZARZADEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przyjechać dzisiaj na Woświn :icon_biggrin: A my teraz jedziemy w sobotę na zlot do Gryfina i podejrzewam że większość z Halo szczecin też tam się wybiera. A MY PANIĄ PREZES JUŻ MAMY I JESTEŚMY Z NIEJ ZADOWOLENI

spoko, nie mam zamiaru wskakiwac na niczyje miejsce,ale jesli ktos będzie chętny na fajny wypadzik za miasto to niech się zgłasza do mnie albo Vipera :icon_mrgreen: Bo to nasz pomysł, więc dziwne by było kontaktowanie się w tej sprawie z CAŁYM ZARZADEM

 

COŚ SIĘ DZIŚ DZIEJE Z TYM FORUM,PROSZE MODERATORA O WYKASOWANIE TEGO POSTA

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dnia 23.04.2006 roku ok. godziny 10.30 kierujący motocyklem m-ki Suzuki

GSX-1300 jadąc ulicą Metalową od strony ul. Białej w kierunku ul. Walczaka

stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, spadł z motocykla i uderzył w

drzewo znajdujące się na prawym poboczu. W wyniku upadku kierujący

motocyklem 41-letni Piotr P. poniósł śmierć na miejscu."

 

www.mleczarz.iscnet.pl/motor1.jpg

www.mleczarz.iscnet.pl/motor2.jpg

www.mleczarz.iscnet.pl/motor3.jpg"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dnia 23.04.2006 roku ok. godziny 10.30 kierujący motocyklem m-ki Suzuki

GSX-1300 jadąc ulicą Metalową od strony ul. Białej w kierunku ul. Walczaka

stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, spadł z motocykla i uderzył w

drzewo znajdujące się na prawym poboczu. W wyniku upadku kierujący

motocyklem 41-letni Piotr P. poniósł śmierć na miejscu."

smutne to ale prawdziwe UWAŻAJCIE NA SIEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie wrocilismy :icon_biggrin:

niestety od Drawska w deszczu i prawie po ciemku, ale takie zakrety odkrylismy za Polczynem ze czacha dymi :icon_mrgreen: 7 kilometrow idealnego asfaltu i slicznych winkli zeby jeszcze stalowe barierki nie straszyly na zewnetrznych... :buttrock:

pozdrowienia dla wszystkich od Bandziora, niestety biedak jeszcze 2 tygodnie bedzie rwal 70-cio latki w sanatornum, no ale coz, Kobiety doswiadczone moze czegos sie chlopina nauczy... :flesje:

 

Pozdrawiam kielbasiarzy znad Woswina :buttrock:

 

Majkel sorry, podaj address, przyjade i wyczyszcze :flesje: nawet nie wiedzialem ze takie mam "enduro" :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadkowie bezpośredni mówią, że kierowca motoru próbował wyprzedzić autobus

na tzw "jednym kole" i w pewnym momencie go zarzuciło i..............

Nieoficjalnie już wiadomo, że prędkość jaką jechał to około 100Km/h na

ograniczeniu do 40Km/h która w tym miejscu obowiązuje. Mimo to szkoda

człowieka, dobrze tylko, że innym krzywdy nie zrobił. Na oficjalne wyniki

trzeba jeszcze poczekać.

 

 

Pozdrawiam kielbasiarzy znad Woswina :icon_biggrin:

 

 

ty to do mnie?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takie zakrety odkrylismy za Polczynem ze czacha dymi :icon_biggrin: 7 kilometrow idealnego asfaltu i slicznych winkli zeby jeszcze stalowe barierki nie straszyly na zewnetrznych... :icon_mrgreen:

Jeśli piszesz o odcinku ze Starego Drawska do Połczyna, to jest to droga używana dawniej jako odcinek specjalny rajdów samochodowych, tzw. 122 zakręty. Fakt, że jest spoko :buttrock: Często tam ćwiczę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedojechalem bo zwyczajnie zaspalem :icon_mrgreen: No coz, obiecuje sie poprawic :buttrock:

Jakies pol godzinki temu wrocilem z polatanki. Masakra to malo powiedziane, z Polic wrcalem praktycznie po omacku i w tempie tira wypelnionego weglem :buttrock: Z suchy rzeczy to mam tylko kask :icon_biggrin:

 

PS. Fajna fota Landryna, ja tez chce taka R6 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...