Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Piękna pogoda a ja stoje :banghead:

 

Mam pytanie : czy ma ktoś samochód z przyczepką motocyklową albo dostawczaka i może mi za przysłowiowe piwo przewieść SHL z centrum do Wołczkowa? Kumpel obiecał zająć sie moją "babcią" ale w garażu u kumpla w Wołczkowie a w SHLi brak świateł - nie uśmiecha mi sie za coś takiego mandat.

 

Gdyby ktoś mógł pomóc to będe wdzięczny.

 

Pozdrawiam ALL

 

Kiedz musisz go dostarczyc do Wolczkowa ?? Mysle ze w polowie tygodnia moglabym Ci pomoc, napisz do mnie na gg =2142579=, PzDr aLL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

 

BEZ OBRAZY KERMADEC- BYŁAM WCZORAJ PRZELOTNIE W TYM TWOIM KLUBIKU,LOKAL FAJNY,ALE SĄDZĘ ŻE NIE DLA NAS. TAM SIEDZIELI SAMI GOŚCIE W KRAWATACH... ŚMIECH NA SALI... I TY CHCIAŁEŚ NAS TAM ZAPROSIĆ???

GOŚCIU, NIE WIESZ CO ROBISZ!!! PO PIERWSZEJ NASZEJ WIZYCIE SZEF WYWALIŁBY CIĘ Z PRACY!! MY POTRZEBUJEMY SWOJSKICH KLIMATÓW.

OGÓLNIE MI SIĘ PODOBAŁO... TYLE ŻE NA MOTOCYKLOWE SPOTKANKA TEN LOKAL BY SIĘ NIE PRZYJĄŁ...NAWET NIE MA GDZIE KUNIA POSTAWIĆ.

 

POZDRAWIAM

 

Wydaje mi sie,że cie widziałem :icon_razz:.

Ale do rzeczy : trzeba przyjść w tygodniu a nie w piątek bo weekendy w tym lokalu to niezła jazda - faktycznie goście pod krawatami.

Po drugie obok jest brama ze talową kratą prowadząca na przyszły ogródek - jest szansa,że da sie parkować za bramą.

Po trzecie ... troche ogłady też sie czasami przyda - można czasami posiedzieć "pod krawatem" :) (JOKE :( )

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.21maja - kumpel musi sie dowiedzieć kiedy będzie wolny garaż .Dam znać.Dzięki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałam dzisiaj ubaw :icon_razz: jeżdziłam na brata sprzeci(ku)e DR 80... :crossy: i po lesie było cool....tylko że kuń zjadł mi troche wiecej owsa niż się spodziewałam :( i....zastrajkował mi jak wracałam do domu, na wielkim skrzyżowaniu i to jeszcze pod wielką górką :banghead: kopie tą kopką...kopie...proszę go grzecznie a on nic... nie odpala i co.... musiałam drania prowdzić :icon_razz: Powiem wam w tajemnicy że zanim się nie oddaliłam od tego skrzyzowania na bezbieczną odległość nie ściągałam kasku ...wtyd mi było :) korkek, zator uuuu..... Dobrej jazdy wam życzę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !

WŁAŚNIE-CZY KTOŚ MI WYJAŚNI,DLACZEGO ŻYCIE JEST TAKIE NIESPRAWIEDLIWE...

DZIŚ KIEDY JEST TAKA ŁADNA POGODA,JA BIEDNA MUSZĘ SIEDZIEĆ W PRACY.ALE ZA TO JUTRO BĘDĘ LATAŁA CAŁY DZIEŃ-O ILE DIZEL DZISIAJ NIE WYJEŹDZI CAŁEGO PALIWKA.

 

SZACUN DLA WSZYSTKICH KTÓRZY PRZELATUJĄ MI TUTAJ POD OKNAMI-PROŚBA- POSTAWCIE PARĘ PIONÓW NA WOJ.POLSKIEGO KOŁO HOTELU "GRYf" PLISSSS...

OJ WĄTPIĘ WĄTPIĘ AŻEBY TEJ WACHY COŚ TAM ZOSTAŁO PO DZISIEJSZYM LANSIE.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele o godz 10 na GŁEBOKIM- zapraszam na wspolny spacer po lesie zakonczony ogniskiem i zjedzeniem własnej kiełbaski,PLANOWANY CZAS SPACERU 4 GODZ :)

A POTEM PRZYPOMINAM ZE ZOSTALISMY ZAPROSZENI NA POSWIECENIE KONI I AKCESORI MOTO POD KOSCIOŁ NA UL.ZAWADZKIEGO NA GODZ 19

 

to tak w woli przypomnienia,zeby nie było :icon_razz: .POZDRAWIAM :banghead:

 

OJ WĄTPIĘ WĄTPIĘ AŻEBY TEJ WACHY COŚ TAM ZOSTAŁO PO DZISIEJSZYM LANSIE.

:icon_razz:

OD STANIA NA CHODNIKACH NIE UBYWA W ZBIORNIKACH :(

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ WĄTPIĘ WĄTPIĘ AŻEBY TEJ WACHY COŚ TAM ZOSTAŁO PO DZISIEJSZYM LANSIE.

:)

taaakkk... a gdzie się lansowaliście,bo myślałam że po winklach trochę polecicie polatać,a tu jakieś lansowanie po mieście....oj chłopaki zawiedliście...

 

o której jutro zaczynasz latać??? my się wybierammy do miśka do gryfina na grilla,LECISZ Z NAMI??

SZYBKO ODPISUJ BO JUŻ PRACĘ KOŃCZĘ I NICI Z NETA BĘDĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaakkk... a gdzie się lansowaliście,bo myślałam że po winklach trochę polecicie polatać,a tu jakieś lansowanie po mieście....oj chłopaki zawiedliście...

 

o której jutro zaczynasz latać??? my się wybierammy do miśka do gryfina na grilla,LECISZ Z NAMI??

SZYBKO ODPISUJ BO JUŻ PRACĘ KOŃCZĘ I NICI Z NETA BĘDĄ.

ja nie lece bo ide do lasu ,a potem 19 pod koscioł

 

Wydaje mi sie,że cie widziałem :icon_razz:.

Ale do rzeczy : trzeba przyjść w tygodniu a nie w piątek bo weekendy w tym lokalu to niezła jazda - faktycznie goście pod krawatami.

Po drugie obok jest brama ze talową kratą prowadząca na przyszły ogródek - jest szansa,że da sie parkować za bramą.

Po trzecie ... troche ogłady też sie czasami przyda - można czasami posiedzieć "pod krawatem" :) (JOKE :icon_razz: )

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.21maja - kumpel musi sie dowiedzieć kiedy będzie wolny garaż .Dam znać.Dzięki :(

kolego po co tak daleko jak SASZKE MASZ NA POTULICKIEJ ZADZWON DO NIEGO,I MASZ PO SPRAWIE -MOZE SIE UDA ZE ON DO CIEBIE PODJEDZIE -A TY JAK KON POD GORE :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaakkk... a gdzie się lansowaliście,bo myślałam że po winklach trochę polecicie polatać,a tu jakieś lansowanie po mieście....oj chłopaki zawiedliście...

 

Winkle o których mówisz zowią sie Wały Chrobrego. No i nieszczęsna ulica Derdowskieg - ja wciaz nie wiem gdzie ona jest, choć ponoć przejeżdzałem przez nią trzy razy i chłopaków nie widziałem.

 

I tak w ogóle to mega wielki szacun dla chłopaków za to że dziś GS-a wyjechała z garażu i udało mi się nawinąć troche kilometrów.

 

A tak na marginesie Ada jakbyś znalazła w telefonie Dizla jakiegoś sms-a z wyznaniem miłosnym to niczym nie przejmoj i po ewentualne wyjaśnienia zgłoś sie do mnie :)

Edytowane przez SzymonKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u m nie ciagle docieranko wiec na piony trzeba troche pczekac, w miescie winkli nie malo wiec bez przesady cos tam mozna pofikac i nawet jakiego orla wywinac :)

Ja poganialem troszkoe wkoloSzczecina, byl plan nad morze skoczyc, ale juz jadac w kierunku Chociwla zygzakowalem od wiatru po drodze jak żmijka :banghead: wiec sobie odpuscilem...

Od tego wiatru to sie wczoraj wszyscy lansowali na miescie bo naprawde jezdzic sie nie dalo, w pewnym momencie salismy na walach w trzech grupkach: przecinaki, skuterowcy i czopkersi :(

 

dzisiaj ma cos kropic, a jak bedzie to zobaczymy, wczoraj naliczylem 17 stopni ciepla :icon_razz:

 

Witam.Piękna pogoda a ja stoje :cool:

 

Mam pytanie : czy ma ktoś samochód z przyczepką motocyklową albo dostawczaka i może mi za przysłowiowe piwo przewieść SHL z centrum do Wołczkowa? Kumpel obiecał zająć sie moją "babcią" ale w garażu u kumpla w Wołczkowie a w SHLi brak świateł - nie uśmiecha mi sie za coś takiego mandat.

 

 

Czy Ty aby nie przesadzasz ? :icon_razz: wsiadaj na sprzeta i gon bez swiatel :crossy: a jaktak bardzo sie boisz policji to moge Cie poeskortowac i gwarantuje ze zaden sie do Ciebie nie przyczepi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u m nie ciagle docieranko wiec na piony trzeba troche pczekac, w miescie winkli nie malo wiec bez przesady cos tam mozna pofikac i nawet jakiego orla wywinac :(

Ja poganialem troszkoe wkoloSzczecina, byl plan nad morze skoczyc, ale juz jadac w kierunku Chociwla zygzakowalem od wiatru po drodze jak żmijka :icon_razz: wiec sobie odpuscilem...

Od tego wiatru to sie wczoraj wszyscy lansowali na miescie bo naprawde jezdzic sie nie dalo, w pewnym momencie salismy na walach w trzech grupkach: przecinaki, skuterowcy i czopkersi :icon_razz:

 

dzisiaj ma cos kropic, a jak bedzie to zobaczymy, wczoraj naliczylem 17 stopni ciepla :crossy:

Czy Ty aby nie przesadzasz ? :crossy: wsiadaj na sprzeta i gon bez swiatel :cool: a jaktak bardzo sie boisz policji to moge Cie poeskortowac i gwarantuje ze zaden sie do Ciebie nie przyczepi :P

 

 

 

ty to jestes gosc :banghead:

a ci czopkersi to kto to? pewnie ci co myja rece w COLORADOi jada dalej do KOLUMBUSA tak sie pokazuja i ciagle kułka kreca po wałach :)

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA .GDZIES TAM -KAZDY WIE GDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie o tych mi chodzilo, moj czcionka podkreslajacy wage swoich slow Kolego :banghead: ale podejzewam ze wiem skad to sie bierze, mowisz tak "glosno" bo jestes przygluchawy od swoich wydechow :( swoja droga pogratulowac basu, pare decybeli wiecej i szyby w oknach by lecialy :icon_razz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie o tych mi chodzilo, moj czcionka podkreslajacy wage swoich slow Kolego :banghead: ale podejzewam ze wiem skad to sie bierze, mowisz tak "glosno" bo jestes przygluchawy od swoich wydechow :( swoja droga pogratulowac basu, pare decybeli wiecej i szyby w oknach by lecialy :icon_razz: :)

 

 

a kolega walkie ma coś do głośnych wydechów??

 

Zbychu

LOUD PIPES SAVE LIVES !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie o tych mi chodzilo, moj czcionka podkreslajacy wage swoich slow Kolego :( ale podejzewam ze wiem skad to sie bierze, mowisz tak "glosno" bo jestes przygluchawy od swoich wydechow :icon_razz: swoja droga pogratulowac basu, pare decybeli wiecej i szyby w oknach by lecialy :icon_razz: :banghead:

 

No generalnie Generał musi podkreślać kim jest :)

Generał prośba była do ciebie więc po co po złości i na z przekorą ogromne litery piszesz?

STOP wielkim literom!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...