Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAhhhhh długo czekałem by w końcu to napisać!!!

 

Nigdy jeszcze tak sie nie cieszyłem idąc do domu i wymijając niezliczona ilość psich gówien. A uroczy widok śmieci które zostały przykryte śniegiem jeszcze w listopadzie napawała mnie szczera radością. Cudowny stukot dobijanych resorów w aucie- nie ma juz białego paskudztwa której uszczelniało nasze drogi. Te zimowe "prezenty" sa zwaistunem tylko jednego ....wiosna, juz niedługo :D))

I pamietajcie pojawiające sie psie fekalia sa pierwszym objawem zbliżającej sie wiosny ( nie jakieś tam przebiśniegi )

 

P.S. to co niedlugo robi jakis wypad - rozpoczynajacy sezon :)

P.S. tutaj macie cos co podkresla dzisiejszy klimat http://sielicki.ps.pl/Siewca/Wiosenna_pies...esn_radosci.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zrobiłem to :lol: ( pewnie tak jak wiekszośc z was) pośmigałem troszke dzisiaj po naszych dziurawych jak ser ulicach cuuuddoooownieee sie czuje 20 km a jak radocha :D pozdrawiam

ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień :) motorek czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy :D Pewnie dzisaj pośmigaliście ,bo taaka pogoda. Odnosnie stronki to jest super jestem pod wrażeniem hmmm również mojej fotki heheh Moze uda mi sie wyciągnąć Bandziora na środowe spotkanko bo ostatnio nieco sie zasiedzielismy w domku i pora wyruszyc i rozruszac kości :) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Co wy na to ????

a ja na to ze 2 godziny dzis walczyłem za swoja SUZI i dalej sprzegło nie puszcza,krew mnie zalewa we wtorek walcze dalej :twisted: ,zadna baba(suzi) mi nie popsuje zabawy,predzej ja zmienie LAFIRYNDE jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na to ze 2 godziny dzis walczyłem za swoja SUZI i dalej sprzegło nie puszcza' date='krew mnie zalewa we wtorek walcze dalej ,zadna baba(suzi) mi nie popsuje zabawy,predzej ja zmienie LAFIRYNDE jedna[/quote']

wow........ ale pojechałeś po niej z tej strony to Cię nie znałam 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co śmigamy jutro. Dziś podładowałam akumulator

 

Ja bynajmniej jak najbardziej sie pisze na polatanke.

Rowniez dzis podladowalem aku z tym ze na drodze do gryfina, wraz z Hiszpanem i Kraką zaliczylismy nawet pierwszą kontrole drogowa w tym sezonie. Pan na niebiesko ubrany byl BARDZO MIŁY :D :) ;) wiec chyba przez caly sezon beda tacy mili.

Do zobaczyska jutro, na pasie zapewne!!!!!

PZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej ja zmienie LAFIRYNDE jedna

Generalicja spokój mi tam, mam propozycje zmien na Yamaszkę.

Miałbyś to dziś byś latał z nami z Dizlami i Pavulonem po Goleniowskich drogach odwiedzając przyjaciół z ww. miejscowości.

O jak było zaje... ście

Tak szybko to ja do tej pory nie jeździłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee mi stronka dziala.

Jakie mile zaskoczenie :( Zobaczylem swoj nick na stronce HALO SZCZECIN <wow>

Juz sie nie moge doczekac wspolnego spotkania na plycie. ;]

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 12:23 ]

Tak sobie czytam stronke i wyczytalem cos ciekawego:

"Imię: Jacek Ksywa: Generał" ; "O mnie: To ja i moja Suzi ona mnie nie zawodzi i ma coś z kobiety, wyciąga kasę..."

 

a ja na to ze 2 godziny dzis walczyłem za swoja SUZI i dalej sprzegło nie puszcza,krew mnie zalewa we wtorek walcze dalej Twisted Evil ,zadna baba(suzi) mi nie popsuje zabawy,predzej ja zmienie LAFIRYNDE jedna

 

heheh ;] Dasz rade, glowa do gory :)

 

O Hiszpan. Wiele razy widzialem Cie jak przez moja dzielnice przejezdzales (podjuchy) Strasznie dlugo jezdziles w tamtym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko to ja do tej pory nie jeździłam.

 

no nie mow mi ze prowadziłas? ,chyba jako plecak nie masz za duzo do powiedzenia ile konik poleci :)

a jesli chodzi o YAMASZKE to wole zdecydowanie swoja SUZI pomimo jej kaprysow -plastiki mnie nie bawia sa tylko na prosta a ja wole miec MOTOREK a nie odkurzacz :lol: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mow mi ze prowadziłas? ,chyba jako plecak nie masz za duzo do powiedzenia ile konik poleci  

a jesli chodzi o YAMASZKE to wole zdecydowanie swoja SUZI pomimo jej kaprysow -plastiki mnie nie bawia sa tylko na prosta a ja wole miec MOTOREK a nie odkurzacz  POZDRAWIAM

 

Wiosna "przyszła" i zaczęło sie wychwalanie sprzętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nikt sie nie zezlosci jak tu skomentuje stronke.

 

Ogolnie jest bardzo fajna. Moto-Gotowanie zawsze sie przyda, msle ze bardzo populany bylby temat drinkow ;] Jak ktos sie zna... Ja sie nie zglaszm bo nie posiadam wielkiego doswiadczenia ale pracuje nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...