Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od zamawiania dobrej pogody jestem ja

 

Nie da się ukryć. Co do wyjazdu do Domu Dziecka to ja się deklaruje ' date=' ale tak na 99,9%. Mam pytanie: Do którego, o której godzinie i gdzie zbiórka przed wyjazdem. Boje się, że do 14:00 będę zajęty tak na 99,9%.

Pozdrawiam. Przepraszam za powtórkę .[/quote']siemanko ja tez bardzo bym chcial byc z wami lecz w piatek jade na wystepy do lasu najpierw las arkonka potem las glebokie i las drawsko nie mylic z las vegas lub las palmas poprosty srodkow zabraklo mojej firmie :lol: narka pa do zobaczenia w lipcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ja tez bardzo bym chcial byc z wami lecz w piatek jade na wystepy do lasu najpierw las arkonka potem las glebokie i las drawsko nie mylic z las vegas lub las palmas poprosty srodkow zabraklo mojej firmie :lol: narka pa do zobaczenia w lipcu :evil:

 

Hej!

Gitta - dzięki za pamięć, że jednak pytałem o Maję :) Że też zapamiętałaś... hihihi!

Generał - nie daj się zajeździć w różnych Lasach :roll: co bys w formie był po powrocie.

Dom Dziecka i Ognicho - ja baaaardzo chętnie. Ale już na chwilę obecną wiem, że jaki by to weekend nie był to i tak nie dam rady. Strasznie pracowity ten czerwiec :x

Ale poczynania będę uważnie obserwował. A nóż-widelec i się uda do Was dołączyć ;)

Pozdrowionka all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok macie to jak w banku-będę wyjeżdzała ostatnia.Pogoda się zbuntowała bo nie miała z kim popić a ja już zdrowie straciłam;)

To się zgadza Gitta że nie miałem z kim popić, gdyż jak zwykle mój transport przyjechał dopiero po 18. i zamkąłem całe zlotowisko osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta chętnie się wybierzemy do Domu Dzieka z Twoją paczką. Powiedz więcej gdzie i kiedy start

 

No więc termin to sobota 11.06 godzina 15:00 Wały Chrobrego.

Jeśli macie jakieś z pracy gadżety lub możecie zakupić coś słodkiego to będzie dodatkowo dla dzieciaków kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc termin to sobota 11.06 godzina 15:00 Wały Chrobrego.Jedziemy do Domu Dziecka na ul.Arkońskiej.

Jeśli macie jakieś z pracy gadżety lub możecie zakupić coś słodkiego to będzie dodatkowo dla dzieciaków kolorowo.

 

jestem uzależniony od dostawy dętki, obiecali na piątek. Jakby co to pisze się na listę i jestem o 11.00 na Wałach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta chętnie się wybierzemy do Domu Dzieka z Twoją paczką. Powiedz więcej gdzie i kiedy start

 

No więc termin to sobota 11.06 godzina 15:00 Wały Chrobrego.

Jeśli macie jakieś z pracy gadżety lub możecie zakupić coś słodkiego to będzie dodatkowo dla dzieciaków kolorowo.

Gitta czy oprócz czesci oficjalnej masz juz zaplanowane jakies tam ognicho czy może gdzies się przeniesiemy i zorganizujemy malą bibkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Gitta czy oprócz czesci oficjalnej masz juz zaplanowane jakies tam ognicho czy może gdzies się przeniesiemy i zorganizujemy malą bibkę?"

 

jak widać Karioka to tobie tylko imprezy chodzą po głowie ;)

ale spoko ja też jestem otwarty na każdą propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta czy oprócz czesci oficjalnej masz juz zaplanowane jakies tam ognicho czy może gdzies się przeniesiemy i zorganizujemy malą bibkę?

 

 

A wiesz że niepomyślałam o tym,ale faktycznie możem po tym się przenieść np.na Głębokie na ognisko lub na pasie zrobic spotkanie z ogniskiem.No przyznaję że byśmy dwie pieczenie załatwili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta czy oprócz czesci oficjalnej masz juz zaplanowane jakies tam ognicho czy może gdzies się przeniesiemy i zorganizujemy malą bibkę?

 

 

A wiesz że niepomyślałam o tym' date='ale faktycznie możem po tym się przenieść np.na Głębokie na ognisko lub na pasie zrobic spotkanie z ogniskiem.No przyznaję że byśmy dwie pieczenie załatwili :)[/quote']A alkochol bedzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja też bym wyskoczył na jakieś ognicho tylko jak Dziejas mnie zabierze oczywiście jak będzie miał sprawną chabetę

 

[ Dodano: <b>Dzisiaj' date='</b> o 20:54[/i'] ]

myślę że coś się wykombinuje jakiś mały browiec

No tak Fredy wy to możecie walić pyszne browarki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem uzależniony od dostawy dętki, obiecali na piątek. Jakby co to pisze się na listę i jestem o 11.00 na Wałach.

Dziejas a cio Ty tam bedziesz robił na tych Wałach od 11:00 ;-) ;-) ;-) ;-)

Witam małe przekręcenie 11,06 o 15,00

 

[ Dodano: 08-06-2005, 07:36 ]

A tak apropo któż to nowy się pojawił???Vito???Dziejas czy top twój koleżka od kieliszka???

Może zbyt wielkie słowa "od kielicha" obecnie jeżdzi na "dupie" to może sobie pozwolić na pyszne browarki ;)

A z drugiej strony to się nie przedstawił i tu jak zwykle macie rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...