Skocz do zawartości

cbr600 f4 99r Problem z odpaleniem po śnie zimowym


grooby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam nawiutkie ngk spuścilem z gaznikow paliwko i nadal bez pomruku pozostaje serwis coż zrobic.

 

Pozdrawiam

 

 

...oj szybko sie poddajesz, w niektorych przypadkach to lepiej bo i mechanik zarobi i Ty masz swiety spokuj, ale tu nie stalo sie najprawdopodobniej nic powaznego. Zastosowalbym partyzanski sposob jak to nazwal Piotr jesli mialoby pomoc. Jednorazowe uzycie z pewnoscia nie wywola skutkow ubocznych, a z drugiej strony nie wiesz jakimi sposobami beda reanimowac Twoje moto w warsztacie, wiec ja bym zaryzykowal uzyc samostart jezeli jest tak skuteczny jak mowi Piotr "ma zadzialac"...

Ale nadal nie podlaczyles motocykla do innego najlepiej samochodowego akumulatora...

 

 

Czy jak odpalasz silnik sie odzywa i nie chce wystartowac czy w ogole nie wykazuje zadnych oznak ze mialby wkrotce odpalic?

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Piotra próbowałem już wczoraj i nic. :banghead:

Dziś spuściłem paliwko z gaźników i nadal pupa lecz coś mnie ruszyło żeby wkręcić stare świece (nie były takie złe szukałem wcześniej powodu falowania obrotów), stał sie CUD :icon_mrgreen: za muśnięciem startera odpalił.

Nie wiem czemu wcześniej nie chciał odpalić może świece były za wilgotne nie suszyłem ich tylko przecierałem szmatką, ważne że pali :flesje:

 

Dzięki za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...