Skocz do zawartości

Gaźnik Honda nsr 50/ns1


jaco14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem nsr 50 z gaźnikiem (chyba?) od ns1 . Oznaczenia HM183, przelot 19mm . Taki jak TEN. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie dysze są do tego gaźnika(rozmiar). I gdzie można takie dysze kupić? I czy wytarcie chromu w niektórych miejscach na przepustnicy może mieć wpływ na pracę silnika? z góry dziękuję za pomoc:)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez jaco14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysza okolo 105-115

 

 

jak Boga kocham nie widzialem jeszcze chromowanych przepustnic...;p w kazdym badz razie lekko wytarte nie beda mialy strasznego znaczenia. wieksze wytarcia, powiedzmy okolo polowy czy calego milimetra beda powodowaly ze mieszanka bedzie sie dostawala w nieodpowiednich proporcjach, jak przez dziurawa uszczelke.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysza okolo 105-115

jak Boga kocham nie widzialem jeszcze chromowanych przepustnic...;p w kazdym badz razie lekko wytarte nie beda mialy strasznego znaczenia. wieksze wytarcia, powiedzmy okolo polowy czy calego milimetra beda powodowaly ze mieszanka bedzie sie dostawala w nieodpowiednich proporcjach, jak przez dziurawa uszczelke.

 

pzdr:)

 

I będzie dobra,żeby nie zalewało przy cylku 50ccm? obok tej głównej dyszy jest do wolnych, tak? nie wiesz jakie ma oznaczenia? bo u mnie część tej dyszy jest urwana :/ i czy w jakimś internetowym sklepie można kupić dysze do tego gaźnika? No to może nie chrom, ale wygląda podobnie ;) bardzo wytarta nie jest. Aha i jest założony jakiś stożkowy filtr, czy dużo trudniej jest wyregulować gaźnik na takim filtrze?

 

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj setke, wiecej nie ma co. poszukaj w serwisach motocyklowych, czesto maja od starych gaznikow czesci. jak cos to ja u siebie w robocie poszukam.

 

druga sporawa to wywal stozkowy filtr i zaloz normalny. na tym sie nie da wyregulowac silnika, mozna tylko go popsuc. nooo... chyba ze jakis za 200 zeta...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...