Skocz do zawartości

Pościg za r6 2006


piechur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie duzo tu agresywnych aluzji, egoizmu, nietolerancji i bledow ortograficznych. Az sie nie chce odpisywac... :biggrin:

 

 

Poprostu ja kocham motoryzację w czystej nie zmiennej formie która śmierdzi, hałasuje, degraduje środowisko naturalne i jest niebezpieczna :P

 

Nie choodzi o nie tolerancję tylko myślałem że jest więcej takich wielbiceieli "starej szkoły" i ktoś poza nowakiem też mnie poprze w walce z komputerami, ale widzę że się nie uda ;)

 

Szanuję to że większość che mieć ABS i inne cuda. Kazdy ma prawo wybierać co chcę.

 

Chciałem się dowiedzieć w jaką stronę zmierzają wasze upodobania i jaka będzie przyszłość seryjnego ABSu.

 

Ale widzę że jednak będzi seryjny pewnie już nie długo w każdym moto jak ogólnie bedzię takie poparcie społeczne. Więc mam nadzieję że jak już się tak satnie to powstaną także firmy tuuningowe dla takich "staro myślących jak ja" i będzie się można pozbyć w nich serii :P

 

Te zabawki napewno ratują życie ale dla mnie jakoś odbioerają to co w moto najfajniejsze.

 

To trochę jak seks z prezerwatywą, niby to samo, ale zupełnie co innego :wink: :biggrin:

 

Ale wiadomo, bezpiecznie :smile:

 

Za błędy ponoć na tym forum aż tak nie ścigają jak na innym :wink: Piszę szybko i pewnie pora zainstalować wtyczkę do przeglądarki sprawdzającą pisownię ;)

 

Off top wyszedła zaje***sty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od komp. to sie odczep bo to moj chleb :D

 

 

abs zawsze mozna odlaczyc spokojnie, ja na pewno nigdy w moto nie bede jezdzilem z abs czy asr.

 

purfe fun & adrenaline , a kto nie czuje sie na silach niech sobie jezdzi z tymi wszystkimi wynalazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...