Skocz do zawartości

27.04.2008 - rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Małej k/Dębicy


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niom, mam prawko na B ....

 

To w takim razie w przypadku złapania przez policje kierowce na motocyklu bez uprawnien na kat. A, a posiada ona prawko na kat. B, to dostaje sie 300zł mandatu bez punktów karnych, motocykl zostaje odcholowany na parking policyjny, ewentualnie załatwiasz kierowce z uprawnieniami i on odprowadza Twoje moto. Chociaż nie wiem jak, to stym jest do konca, tak na prawde. Ja bym wolał nie ryzykować :D

Edytowane przez Miłek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zakończenie sezonu był z nami kumpel bez kwitów tylko że on nie miał nic ani prawka ani papiera na moto obyło się na szczęście bez żadnych ekscesów ale było trochę adrenaliny jak przejeżdżaliśmy koło radiowozu jak wracaliśmy z powrotem :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.04.2008r. w Rzeszowie na ul. Dąbrowskiego przy głównej komndzie policji na parkingu :bigrazz:

 

będę, oby tylko pogoda dopisała. troche wcześnie o 8ej wyjazd, no ale ok :)

 

 

ja bedę smigał rano z lubaczowa przez jarosław

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ustawianie się na wypad do Małej, to 27.04.2008r. w Rzeszowie na ul. Dąbrowskiego przy głównej komndzie policji na parkingu jest zbiórka motocyklistów jadących na rozpoczęcie sezonu. Wyjazd o godz 8;00 pod eskortą policji, czyli trasa z pierwszeństwem przejazdu :icon_mrgreen: Zapraszam wszystkich którzy mają Rzeszów po drodze do Małej im więcej motocykli tym lepiej! :icon_mrgreen:

 

 

Wypasik, jestem na 100 % :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, zdjęć i filmików to bedzie od zaj**ania.

Ja niestety pojechałem jako plecaczek i może dlatego jakoś tak średnio mi sie podobało:/ apropo foty srebrnego bandita ze złotą górą silnika, tylni pasażer kask crossowy UVEX-a, bardzo chętnie przyjme :)

 

pierwszy raz tego typu zlot, nie wiedziałem zbytnio co i jak, nagle sie ludzie zaczęli rozjeżdzać, musze powiedzieć że troszke nawet nudnawo mi było. Ale przejazd fajny, ogólnie impreza udana.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...