Skocz do zawartości

co o tym myślicie??


wrath
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro taką oferte:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=17086082

 

 

Cena jakby troszeczke niska co?A poza tym to okrutnie mi sie ten sprzęcik podoba... Jeśli możecie się jakoś na ten temat wypowiedzieć byłbym very zobowiązany. Dodam tylko że chozzi o moje pierwsze moto :roll:

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nic o tym sprzęcie ale jeżeli pozwolisz udzielę Ci rady :(

 

- weź do ręki Dizmara i GM i poszukaj jakie są ceny tego moto i porównaj,

- spytaj na 4um czy ktoś z okolic tego kolesia mógłby skoczyć i oglądnąć moto (na zdjęciu nie można zobaczyć czy nie ma żadnych dziwnych wycieków, itp.),

- nie sugeruj się tekstami w stylu, 4,2 s do setki :wink:, albo na "światłach wycina wszystko",

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny to sprawdzałem na mobile.de i są porównywalne (łącznie z kosztami sprowadzenia) więc to chyba jest w miare normalna cena. A co do 4um to chyba rzeczywiście tak zrobię... tylko chcę to zrobić tak, żeby ten koleś co chce tą Honde sprzedać nie dowiedział się że się na nią czaje :wink: Dopiero po sprawdzeniu tego sprzęta zaczne myśleć co dalej z tym zrobić.

 

PS. Nie sugeruję się za bardzo osiągami :(

 

Dzięki za rady

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro taką oferte:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=17086082

 

 

Cena jakby troszeczke niska co? A poza tym to okrutnie mi sie ten sprzęcik podoba... Jeśli możecie się jakoś na ten temat wypowiedzieć byłbym very zobowiązany. Dodam tylko że chozzi o moje pierwsze moto :roll:

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 8)

 

Cena rzeczywiscie nie jest zbyt wysoka' date=' ale i sprzet dosyc leciwy. Tak na obrazku to raczej trudno cos dociec, czy jest ok, czy nie, szczegolnie, ze moze byc sprzed kilku lat (zdjecie znaczy). Malowanie wyglada w kazdym badz razie na oryginalne.

 

Sam motocykl byl omowiony jakies 1 - 1,5 roku temu w SM, w dziale sprzety uzywane wiec raczej poszperaj w archiwalnych numerach (a jak nie znajdziesz to daj mi znac, zejde do schowka i poszukam - moze cos znajde? 8O )

O ile pamietam sam sprzet zebral dobra ocene, jako trwaly, niezawodny (bo to Panie honda jest :( ) i calkiem, calkiem zwawy.

A garstke relacji znajdziesz tutaj:

http://www.umgweb.com/0hcbx750.htm

tylko, ze nie "po polskiemu", ale jak Ci zalezy to dasz rade :wink: .

Pewna recenzja motocykla jest wypowiedz jego uzytkownika :arrow: "...I didn't find anything that was easier to ride, plenty had more sensitive brakes and only the CBR was as comfortable for long trips..." - w sumie zadziwiajace, jak na sprzeta sprzed dwoch dekad.

pzdr, Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...