Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziecie lecieć przez Łódź, dajcie znać, zapraszam do siebie na kawę, a potem chętnie pojadę z Wami :P

Hehe zobaczymy... :biggrin:

Grupki 8 moto to chyba nie przygarniesz :D

 

Jak od Was się parę osób uzbiera to na prawdę można lecieć razem... :D

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja bede pierwszy raz! Zdjecie wczesniej dodane robi wrazenie, tylu motocyklistow na mszy jeszcze nie widzialem. :bigrazz: Mam nadzieje ze jakas grupka z W-wy bedzie leciala. Z checia sie podlacze, tylko niech ktos wczesniej da znac na forum, zreszta bedzie pewnie o tym glosno ;)

Pozdro dla wszystkich :banghead:

 

Spox blizej terminu jakos sie zgadamy i pojedziemy wieksza grupka, bedzie fajniej :biggrin:

 

Teraz za wczesnie na umawianie sie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro !!! Śpisz czy co a gdzie Grupa Godna ze stolicy pod twoim przywództwem Jak zwykle o 6.00 ma Shellu czy coś wymyślisz nowego....dobrze by było ,żeby było troszkę cieplej niż w zeszłym roku. Ja mam nadzieje do tego czasu coś wyrychtuje i pisze sie na drugiego Pepe tez pewno jako fotoreporter pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja będę bankowo. Jeśli ktoś to kiedyś przeczyta kto mieszka blisko i jedzie prosze o kontakt. Chętnie pojade z kimś z prędkościami 120-180 z przewagą 140. Dziękuje

 

 

Hehe zobaczymy... :biggrin:

Grupki 8 moto to chyba nie przygarniesz :banghead:

 

Jak od Was się parę osób uzbiera to na prawdę można lecieć razem... :clap:

 

 

 

Napewno bedzie leciala wieksza grupka z Lodzi. Tylko ze predkosc spadnie do max 100, bo w skladzie beda armatury. Ale jak ktos ma cisnienie to mozna sie podzielic na dwie grupki.

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...