Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rarek nie kozacz, nie każdego stać na kilogram wkrętów :icon_twisted:

Peesik: Wczoraj - tak wczoraj :icon_exclaim: - ok godz 10 rano na ul.Limanowskiego widziałem 3 BMW GS1150 z koszami bocznymi jak stali grzecznie w korku :eek: znacie wariatów, czy przejazdem raczej byli :icon_question: :wink:

A teraz Raruś udzieli pierwszej lekcji jak się nie wyj**ać :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! niedawno zakupioną maszyną - BMW 1200 GS .Przygodę z motocyklami zacząłem w ubiegłym sezonie.Pierwsze moto Honda CBR 125, po krótkim użytkowaniu zamieniłem na Honde Shadow VT600 z której pod koniec sezonu przesiadłem się na aktualne moto i myślę że długo zostanie w mojej eksploatacji.

Moto chciałem rejestrować z nr: W0 KARLOS87 jednak musiałem uciąć 3 ostatnie cyfry więc numery podobne są do loginu kolegi z naszego forum. Ale myślę że nie będzie kłopotu z rozróżnianiem :notworthy:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.. :crossy:

Edytowane przez Karlos87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto chciałem rejestrować z nr: W0 KARLOS87 jednak musiałem uciąć 3 ostatnie cyfry więc numery podobne są do loginu kolegi z naszego forum. Ale myślę że nie będzie kłopotu z rozróżnianiem :notworthy:

A jak kupię sobie czerwonego GS-a :icon_question: :icon_razz:

Żartowałem, Witaj na forum i uważaj na cylindry :wink:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na twoje zdanie moto zarejestruje tak jak ja chcę.

 

 

Spoko kolego, jeżeli chce się należec do tej społeczności na forum trzeba najpierw przejść przez coś w stylu fali, troche się z CIebie pośmieją ale potem zapewniam będziesz traktowany jak brat ;) A tak na serio to po prostu zima jest i sie nudzi ludziom i piszą głupoty. Witam nowego kolege .

Edytowane przez piotreksuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i z miejsca zapraszam wszystkich na motocyklową imprezę!

 

O 2-letniej podróży na motocyklu BMW GS 1200 po wszystkich państwach obu Ameryk opowie Jarek Bajkowski. Będzie też mowa o planowanej wyprawie na trasie Kraków-Murmańsk. Wstęp wolny.

 

23 luty (wtorek) 2010, godz. 19.00

Strefa G2 ( Al. Grzecznarowskiego 2, Radom)

 

Więcej informacji na...

 

www.hoorn.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziem :crossy: :buttrock:

 

Zapomniałem, ale ja jestem nie miły :wink: - Witaj na forum :lalag:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...