Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro - w piatek jest zamkniecie dekady - imprezka itd - OSTANIA BALETA U MARTY ;

) chetnie wpadajcie - mysle ze tak 20-21 ;)

qwa, następny lokal zamykają gdzie zaczynamy się spotykać :crossy:

ale to nic, coraz cieplej się robi, to możemy pod chmurką jak za dawnych lat z kartonem w ręku :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupik, już wiem co przeżywasz chyba codziennie- wczoraj jak siedziałem na stacji to myslałem że mnie qr*ica strzeli, ciągle ktoś po warszawskiej albo kieleckiej śmigał :)

zrzucenia skorupy, czyli szybkiego powrotu do zdrowia życzę :bigrazz:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko jezdza...to na bank nie jestes Ty :bigrazz:

hahaha ale pojechał po bandzie :icon_mrgreen: it was ME :biggrin: widziałem Karla przed chwila na żółkiewskiego przed moim blokiem... zapi..... ze 400km/h :biggrin: :buttrock:

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi Karlo ze sie wczoraj nie zgadalismy, nie zagladalem do netu ale sms'a od Ciebie trzymam caly czas to Ci pokaze, napisales ze o 9 a nie o 19. My ze szwagrem i jeszcze jednym kolega posmigalismy deczko ale krotko bo mi sie zarowka od krotkich spalila i na dlugich swiecilem ludziom po oczach. Dzis moze jak szwagier wroci z pracy okolo 22.30 ale zalezy od pogody. Jesli ktos majeszcze chec to prosze sie deklarowac...

Edytowane przez styka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...