Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzisiaj dotarła przesyłka z nowymi bucikami, kupiłem je opierając się na pozytywnych opiniach z forum i dobrych wynikach w testach. Muszę przyznać, że bardzo wygodnie chodzi się w nich po domu, myślę że na moto w różnych warunkach też się sprawdzą! Polecam i cena też dobra w porówniu z innymi sprzedawcami oferującymi ten model w necie. http://moto.allegro.pl/item312277372_cacko...sylka_free.html Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dotarła przesyłka z nowymi bucikami, kupiłem je opierając się na pozytywnych opiniach z forum i dobrych wynikach w testach. Muszę przyznać, że bardzo wygodnie chodzi się w nich po domu, myślę że na moto w różnych warunkach też się sprawdzą! Polecam i cena też dobra w porówniu z innymi sprzedawcami oferującymi ten model w necie. http://moto.allegro.pl/item312277372_cacko...sylka_free.html Pozdrawiam :icon_mrgreen:

no butki spoko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xylu pamiętaj że to ja mam spore wydatki.........na dobry lub zły początek,więc jeśli tylko darmowe buciki.....a jeszcze z blachą i mój rozmiar by się trafiły ...........to myślę że sam wskazałbyś mi ten śmietnik,w którym takie smakołyki się znajdują :wink:

 

swoją drogą jakie mam sobie sprawić buty ......................bo na Xyla nie wiem czy mogę liczyć............jeśli chodzi o "ten' śmietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGłOSZENIE :) :lalag:

Wszyscy którzy chcą naklejki, zapraszam dziś na spotkanko o godz 14 lub jutro w niedzielę na stację gazową ( pierwsza za selgrosem w stronę ronda), będę tam od godziny 7 rano całą dobę :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGłOSZENIE :banghead: :icon_mrgreen:

Wszyscy którzy chcą naklejki, zapraszam dziś na spotkanko o godz 14 lub jutro w niedzielę na stację gazową ( pierwsza za selgrosem w stronę ronda), będę tam od godziny 7 rano całą dobę :banghead: :evil: :crossy:

Podjadę jutro:) Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty proponuje zmianę awatarka na swoje własne zdjątko no i ewentualnie nicka ;)

 

a jak tak bardzo Ci sie podoba ten to zaraz Cię nauczymy stoppie jakaś blondi w mini skombinujemy i będziesz miał taki swój własny :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten avatar mi sie podoba ;) ale przemysle Twoja propozycje jak cos zrobisz z tym koniem ;)

 

Chyba ze mam rozumiec ze to jest cos zwiazane z Toba, jakies ukryte "ja", druga osobowosc... :biggrin:

Edytowane przez hornets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten avatar mi sie podoba :biggrin: ale przemysle Twoja propozycje jak cos zrobisz z tym koniem :bigrazz:

 

Chyba ze mam rozumiec ze to jest cos zwiazane z Toba, jakies ukryte "ja", druga osobowosc... :P

 

o awatarku wspomniałem bo jak już gdzieś taki widziałem na 4m...

 

a co do konia to co ja mam zrobić :icon_razz: , co ja mogę... na nogi mam go postawić :icon_biggrin: :biggrin:

 

no dobra, ja ze swoim aw coś zrobiłem, na dupie konika posadziłem :)

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...