Skocz do zawartości

Chcę Drag Stara - szukam adresów


marian00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel ja potrzebuje Classica i na dodatek czarnego!!

 

A to sorry bardzo :flesje:

Nie pisales o tym wczesniej, wiec .............. :icon_mrgreen:

A takie rzeczy ( Classic i tylko czarny ) to tylko w Erze :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego jak jezdzisz. :buttrock:

Ja tam nawet nie wiem, jak musze przelaczyc na rezerwe to jade na stacje i tankuje.

Wiem ze jak jechalem od siebie do Ace Cafe w Londynie i z powrotem to trzy razy tankowalem :clap:

Ale srednie predkosc, powtarzam srednia, to byla 80 mil/h :icon_biggrin: :notworthy:

Wczoraj wlalem 9 litrow a przejechalem 120 mil. Ile mi spalil to nie wiem :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze jakie sa najlepsze a moze takie optymalne predkosci podrozowania takim 650??!!

Nie mam zamiaru wypuszczac sie nim w jakies dluzsze trasy ale ciekawi mnie to!! Wczesniej mialem Rometa 250 i tym tak z 80 km/h to bylo wszystko bo jechac nim wiecej to nie bylo przyjemne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalne, czyli wg. mnie takie gdzie Ty sie nie meczysz i motocykl rowniez, oraz masz mozliwosci podziwiac " piekne okolicznosci przyrody " to predkosci 80-110 max.

Fakt ze mozesz Draga rozbujac do 150 km, ale to juz meczarnia dla sprzeta i zero przyjemnosci.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proponuje kupić sprzęta w USA! Jeśli masz kogoś tam, to sprawa rozwiązana, (wiadomo, w pewnym sensie jest to kupowanie kota w worku). Jest też możliwość znalezienia sobie moto w stanach, i sprowadzenia sobie do w Polski. Wielu handlarzy (pewnie znienawidzone określenie, bo handlarz kojarzy się z ludźmi, którzy wciskają badziewie) tak robi, że możesz sobie sprowadzić jakieś moto, odbierasz do w magazynach celnych, ale jeśli po oględzinach nie będzie ci pasował to wcale go nie musisz brać. Kolejną zaletą jest łatwość rejestracji. Bzdurą jest, że są jakieś problemy. Ja do motorka miałem dosłownie 1 stronę A4 i nic więcej (na tej stronie była umowa kupna, akt własności i jakiś tam certyfikat), a poszedłem przetłumaczyć ok 80pln, potem przegląd ok 100pln, bez problemów choć straszono mnie, że będę miał problemy za przednie kierunkowskazy (bo w wersjach usa często one zawsze się świecą) i za wolny wydech, ale nie było, żadnych problemów. Potem urząd komunikacji, kwesta 30min i ok 170pln i zakładać blachy i śmigać. Oczywiście jeszcze ubezpieczenie :D .

W każdym bądź razie ja tak zrobiłem i jestem 100% zadowolony, motocykl był nawet w lepszym stanie niż w opisie, (napisane, że jest brudny, a w rzeczywistości był trochę zakurzony), dodatkowo dostałem oryginalne tłumiki, o których nie wiedziałem, że są i pełniutki bak hamerykańskiej wachy czyt. lepszej i tańszej.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach. To rozwiązanie na pewno nie jest dla ludzi niecierpliwych bo oczekiwanie na moto to ok. 1,5 miesiąca, ale cóż zima idzie.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ci bardzo kolego, tym bardziej ze kolejnym argumentem przemawiajacym za kupnem w stanach jest bardzo tani dolar. A powiedz mi jeszcze jak to jest z kosztami sprowadzenia??!! I mam taka prosbe masz moze kilka adresow gdzie mozna znalezc jakiegos ladnego Draga??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...