Skocz do zawartości

Skóra czy tekstylia - ubiór na cruisera


Rekomendowane odpowiedzi

Pewna zapalona riderka powiedziala mi kiedys, ze ubior motocyklisty to karoseria.

(mozna jezdzic niezla fura, ale obskurna i nikt sie za nia nie obejrzy, mozna jezdzic troche gorsza, ale pieknie utrzymana i nie raz wzbudzi ona podziw wsrod patrzacych).

Ja np. przykladam wielka wage do tego jak wyglada motocyklista i to jak sie bedziesz prezentowal na swoim moto to wylacznie twoja sprawa. A co lepsze skora czy tekstylia - jak sam zauwazyles zdania sa podzielone, jedni beda chwalic to, drudzy tamto i wierz mi nie ma idealnego srodka.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 20 osób napisze że to złe, że za 2500 kurtka jest lepsza a spodnie za 900 mają super wentylatory.... wiem wiem, podałem tylko rozwiązanie najtańsze, w zasadzie jakdobrze poszukasz i trafisz w Louisie na promocje lub w Motoakcesoriach.pl to za to wszystko co wymieniłem zapłacisz..... 650 .... z przesyłką bez rekawic .... :-)

 

Witam![b]

Nigdy....Nigdy!!!!!!!!!nie w Motoakcesoroach.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicha!kicha i jeszcze raz kicha!

maja towar z Louisa(Louis ma dobre akcesoria)tylko ze w drugim lub trzecim gatunku!

ja kupilem buty Highway1,Rekawice i dwie pary gogli i wszystko bylo wybrakowane!

Szlag mnie trafia bo w Louisie sa te same ceny!

Pozdrawiam Alex.[/b]

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex36 to ciekawe ja kupilem tam pare rzeczy i jestem zadowolony i dalej tam bede kupowal :lalag:

Wiec musisz sie cieszyc!

u mnie prawy but mial widoczna skaze,rewkawiczki dziury po zle nabitych cwiekach(lewa byla rozdarta)w goglach brakowalo pomarszczonej ozdobnej oslony na gumie(takiej jak na zdjeciu reklamowym) i z czego ja mam byc zadowolony??

 

Motoakcesoria ja be bo Louis ma słaby gaatunek :lalag: ciekawe powiązania

????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec musisz sie cieszyc!

u mnie prawy but mial widoczna skaze,rewkawiczki dziury po zle nabitych cwiekach(lewa byla rozdarta)w goglach brakowalo pomarszczonej ozdobnej oslony na gumie(takiej jak na zdjeciu reklamowym) i z czego ja mam byc zadowolony??

????????????????????

 

 

No psioczysz na motoakcesoria że Louis ma słabo gatunkowe rzeczy. Chyba nie ma to zwiazku za bardzo.

Czy kupisz w firmie x czy z to było by to samo. Może poprostu unikaj Louisa.

W motoakcesorach nie sa tylko rzeczy z Louisa.

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku oświadczam iż nie mam nic wspólnego ze sklepem motoakcesoria.pl - nie jestem ich udziałowcem i pracownikiem.

 

1) Mają duży wybór ....

2) Ceny.... ?? ..... jak im przypomniesz że w Louisie jest promocja to i oni dadzą rabat .....

3) Bardzo dobra obsługa.

4) Świetnie rozwiązują problemy związane z reklamacjami i wymianą towaru....

 

Ja u nich kupuje.....

Raz się skusiłem na zakupy w inym szczecińskim sklepie wysyłkowym ..... i żałuję. (nazwy nie podam)

 

Troszkę mnie irytuje gwarancja najniższej ceny ..... bo to akurat u nich jest lipa w proszku! - ale to jedyna wada tego sklepu.

 

Ja dalej zostaję ich klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No psioczysz na motoakcesoria że Louis ma słabo gatunkowe rzeczy. Chyba nie ma to zwiazku za bardzo.

Czy kupisz w firmie x czy z to było by to samo. Może poprostu unikaj Louisa.

W motoakcesorach nie sa tylko rzeczy z Louisa.

Sory!moze zle napisalem albo zle zrozumiales.

Pisalem ze Louis ma dobre rzeczy gatunkowo,tylko ja chcialem sobie uproscic i zamowilem u posrednika(Motoakcesoria)A tam trafil mi sie taka niespodzianka.Te rzeczy akurat byly z Louisa!

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jako, że jestem starszym lekko niedomagającym panem powiem tak - skóra dla wyglądu testylia dla zdrowia.

Ja jeżdżę w długiej kurtce (za tyłek) BF trójwarstowej z przeróżnymi membranami. zaliczyłem już glebę i pojechałem na boczku, na kurtce żadnych śladów.

Trzeba pamiętać (najlepiej będąc jeszcze młodym) o kręgosłupie, który cierpi na dłuższych dystansach i jest podwiewany. Oczywiście ktoś powie, że zakłada sie pas nerkowy i załatwione, ale dodatkowe zabezpieczenie nie zaszkodzi.

Ze spodniami mam problem i jeżdżę w jeans'ach, bo wszystkie stricte motocyklowe, które mi się podobały były za krótkie.

Kask, chyba jednak otwarty. Jest szyba i jakaś taka większa radocha, chociaż jak raz dostałem chrabąszczem majowym w brodę, to mało z maszyny nie spadłem :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Bodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ze spodniami mam problem i jeżdżę w jeans'ach, bo wszystkie stricte motocyklowe, które mi się podobały były za krótkie.

 

A mozna zapytac ile masz wzrostu ze byly za male ??? :)

Zawsze mozna jednak kupic i doszyc sobie koncowki ............. ja tak w jednych zrobilem :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaa to potezny z Ciebie czlek :icon_biggrin:

No to faktycznie mozesz miec problem ............... :icon_idea:

Ale jaki problem, wystarczy uszyć sobie portki na wymiar... U nas jest krawiec, u którego wybierasz sobie krój z katalogu Tarbora i szyje Ci takie spodnie za 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki problem, wystarczy uszyć sobie portki na wymiar... U nas jest krawiec, u którego wybierasz sobie krój z katalogu Tarbora i szyje Ci takie spodnie za 300zł.

 

Fajnie, tylko nie bardzo mi po drodze do Stalowej Woli.

Jest w Łodzi jedna firma, która szyje fajne portki. Wyglądają tak jak czarne jeansy, ale mają wzmocnienia i membranę. Od prawie roku nie mogę się doczekać, bo ponoć nie ma szwaczek i produkcja wstrzymana :D

A portki są naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skora z Tarboru kosztowala 820zl i tylko dlatego, ze zazyczylem

sobie specjalny gatunek skory cielecej...

Ceny maja bardzo przystepne i jakosc wyrobow naprawde na wysokim

poziomie. Porownywalem do innych zachodnich marek i naprawde

Tarbor nie ma sie czego wstydzic!

 

Muszę przyklasnąć :icon_mrgreen: :crossy:

 

Mam coś podobnego.. Do tego szyją na miarę jak ktoś ma nietypowe wymiary, z reguły za tą samą cenę.. do tego spodnie z ociepleniem kolan od nich za jakieś 400-500.. oczywiście z cielaka..

 

poza tym wysokie kawaleryjki też coś koło 400.. strój na lata.. no i ten "style" :notworthy:

 

buciory porządnie zapastować, a skórę potraktować oliwką dla dzieci i praktycznie nieprzemakalne.. jedyny minus to na dłuższej trasie w deszczu przesiąka przez rozporek i szew na tyłku.. ale idzie przywyknąć :biggrin:

 

dodam że koles ostatnio zaliczył małego szlifa w podobnym osprzęcie i prawie nie widać..

 

co do kasku to na razie szczękowy - chyba bardziej uniwersalny, ale rozważam kupno jakiegoś otwartego na ciepłe dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...