Skocz do zawartości

ME w Rajdach Enduro - Kielce 22/23.09.2007


Artur_125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"W dniach 22-23 września 2007 Zarząd Okręgowy PZM w Kielcach przy współpracy KTM Novi organizuje 59 motocyklowy Rajd Świętokrzyski. Impreza ta będzie ostatnią w serialu Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski. Bazą zawodów bedą tereny przy basenie " Perla " w Nowinach koło Kielc ( przy trasie Kielce-Kraków ). Faworytami do pudła w ME są : Michał Szuster i Łukasz Kurowski, ten drugi również zmierza po tytuł w MP."

 

Ma ktoś jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat tej imprezy, tupu harmonogram, trasy?

 

p.s proszę nie przenosić tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej iinformacji

http://www.nowiny.com.pl/index.php?id=2&n_id=805

 

Zapraszamy do Kielc

PZdr :crossy:

Dzięki wielkie za linka! Jutro jestem na trasie i kibicuje chłopakom! :cool:

pozdro

 

Ogólnie impreza była super, jednak liczyłem na to, że próba enduro będzie rozgrywana w bardziej wymagającym terenie. Jeśli zaś chodzi o poziom rywalizacji to muszę przyznać ze chłopaki dawali ostro po zaworach. :buttrock:

 

Kilka moich fotek z próby Enduro.

http://bikepics.com/members/Artur125/kielce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur widze ze byles tylko na próbie enduro w Polichnie jesli sie nie myle, szkoda ze nie wpadales w okolice Wincentowa, bloto takie ze jednego goscia wyciagali 10min, i podjazd taki ze jak sie gosciu wyje** to spadal z niego :buttrock:

 

zreszta niedlugo zapodam foty

 

pozdro :icon_question:

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... mialem przyjemnosc tam byc :biggrin: ... nietety na test enuro i cross niedotarlem :| ...

za to mam sporo filmikow z ostrego podjazdu w nowinach :wink: zadziwiali mnie wpadając tan na gumie ciężko mi tam bylo wejsc a a co dobiero jak oni sie tam na Wheelie sobie wjedzali ;) :icon_biggrin: no i troszke ujeć z tego stromego zjazdu tesh w nowinach :) ... w ogulnie to było hardcorowo:) w pierwszym dniu nabili 420kilometry :( mam okoł 2giga filmikow i fotek :) kręconych z 3cyfrowek ;p postaram sie to jakoś poskleiać i wzucic na youtube ... jesli ktos , ,ma jakieś filimi z testow samego rajdu wzucajcie :) POZDRO :wink:

Edytowane przez stas91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur widze ze byles tylko na próbie enduro w Polichnie jesli sie nie myle, szkoda ze nie wpadales w okolice Wincentowa, bloto takie ze jednego goscia wyciagali 10min, i podjazd taki ze jak sie gosciu wyje** to spadal z niego :icon_razz:

 

zreszta niedlugo zapodam foty

 

pozdro :icon_idea:

Szkoda że nie napisałeś tego w sobotę, bo pewnie bym tam był.

 

p.s koniecznie wrzucaj zdjęcia :banghead:

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... mialem przyjemnosc tam byc :) ... nietety na test enuro i cross niedotarlem :| ...

za to mam sporo filmikow z ostrego podjazdu w nowinach :D zadziwiali mnie wpadając tan na gumie ciężko mi tam bylo wejsc a a co dobiero jak oni sie tam na Wheelie sobie wjedzali ;) :) no i troszke ujeć z tego stromego zjazdu tesh w nowinach :crossy: ... w ogulnie to było hardcorowo:) w pierwszym dniu nabili 420kilometry :D mam okoł 2giga filmikow i fotek :crossy: kręconych z 3cyfrowek ;p postaram sie to jakoś poskleiać i wzucic na youtube ... jesli ktos , ,ma jakieś filimi z testow samego rajdu wzucajcie :) POZDRO :D

 

Jeśli dobrze widziałem i byłeś w towarzystwie jeszcze dwóch motocykli to miałem okazję jechać za tobą rowerem :flesje:

 

Zawody byłe świetne, mam zdjęcia i filmy a kiełbasa z ogniska była wyborna!!! Pozdro Damian i Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...