Skocz do zawartości

YAMAHA MAJESTY 125 98r


czarczi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

opisze cala sytuacje od poczatku , wiec tak kupilem taki oto skuterek i jak 3 tygodnie temu wracalem do domu wypadl mi gaznik z krocca ssacego ( powodem byl nie przekrecony filtr powietrza ) po zamontowaniu go spowrotem dojrzalem iz krociec ssacy jest pekniety ( okazalo sie ze byl juz pekniety przy zakupie , a poprzedni wlasciciel go nie naprawil tylko przykrecil troche dawke powietrza i jezdzilo dobrze ) po naprawieniu krocca skuter nie chcial odpalic wiec pomyslalem ze moze swieca ( byla zalana ) wiec wymienilem na nowa ale to tez nic nie dalo , pokrecilem troszek srubka od regulcji mieszaniki paliwo/powietrze i zapalil lecz nie chodzil tak jak potrzeba , i teraz tu moje pytanie jak go wyregulowac zeby bylo dobrze , slyszalem ze takie gazniki reguluje sie za pomoca wakuometra ( wujek mi powiedzial ze mi go wyreguluje jak bedzie znal jakie maja byc jego wskazania) , ale z innego zrodla sie dowiedzialem ze zeby go dobrze wyregulowac trzeba uzyc analizatora spalin , wiec jak to wkoncu jest , a moze znacie jakis serwis w lodzi gdzie takie cos mi dobrze wyreguluja i za ile ;) :evil:

 

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

 

pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie odpowie zza klawiatury. Jak już pokręciłeś w gaźniku to wymień filtr powietrza nagrzej sprzęta i kręc dalej aż zacznie ładnie chodzić na wolnych obrotach. A jak się nie uda to istnieje coś takiego jak serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...