Skocz do zawartości

ROVER 420


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model 200 Rovera jest na bazie Hondy Concerto. :notworthy:

Tak ale stary model a nowy do Civic-a.

 

Jest taka możliwość. Wskazane jest po zakończonej jezdzie nie wyłączać natychmiast silnika,dobrze jak sobie pochodzi chwilę na wolnych obrotach by olej mógł schłodzić turbinę.

Dobrze mówisz, ale do serwisu właśnie ludzie przyjeżdżają ok. od 150 tyś. km wzwyż. (Mam Primere 2001 2.0 diesel i też jest bardzo zalecane nie gaszenie silnika od razu po zakończeniu jazdy).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Było to auto u kolegi na warsztacie ostatnio i muszę stwierdzić ,że jestem zaskoczony.Powodem jest to ,że zawsze wieszałem psy na wszystkich wynalazkach a tutaj gość przyturlał się kilkaset km z wywaloną uszczelką pod głowicą i głowica po sprawdzeniu cała.Koszty nie były ogoromne może opócz blaszanej uszczelki ale da się przeżyć.Diesel jest na osprzęcie Bosch bardzo podobny do EDC z VW i Mercdesa.Z tego co zauwazyłem auta z zasady dobrze wyposażone i cena przystępna.Wolę zawsze taki niż jakiegoś gów.... francuza.Sorry dla posiadaczy francuzkich aut ale nienawidzę ich konstukcji zawsze wszystko odrotnie niż w samolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem posiadaczem zielono-butelkowego Rovera 620 , dieselek z 1995r. wczoraj zrobiłem nic prawie 200km , auto daje rade , pięknie odpala , kulturka pracy też miła , jedynie jest bardziej mułowaty niż 110konny Golf w TDI moich Rodziców którym ostatnionajwiecej kulałem , trza będzie przywyknąć :rolleyes: Co mnie na początku zdziwiło to nieosłonięte paski , tak perfidnie na wierzchu , szczególnie jak mam zatrzasnąć ten "pręt" od podtrzymywania maski jakoś odruchowo uważam by paluchów w nie nie wkcić :) Auto z Włoch , makaroniarz najwyraźniej nie dbał o auto , trzeba było by wyprać środek i zrobić coś z podsufitką na tylnej części dachu bo nieelegancko odstaje... Potrzebuje też klamki wewnętrznej pprawych tylnych drzwi. Pozdrawiam !!!

 

P.S. i musze jeszcze obowiązkowo walnąć naklejke "motocykle są wszedzie" sorry za moje przekrecanie liter ale b. sie śpiesze . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...