Skocz do zawartości

OC w mBanku


grasser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy raz mam okazje napisac cos w tym dziale :buttrock: i jak zwykle pytam...

a pytam o ubezpieczenie OC w mBank... podalem im dane pojazdu (samochod - motocykli chyba nieobezpieczaja) i ich oferta wyglada dosc interesujaco. oplaty roczne niezbyt wysokie i rozbite na raty miesieczne. jak dla mnie super. ale ... :crossy:

-obilo mi sie o uszy cos ze panowie policjanci moga sie przyczepic do takiego ubezpieczenia ewentualnie go nie uznac ...

-w jaki sposob jest potwierdzane to ubezpieczenie skoro przelew leci automatycznie co miesiac z konta na konto ... drukujemy potwierdzenie wplaty ze strony banku co miesiac ?!

-ma ktos takie ubezpieczonko ? jakies opiniie ?

 

z gory dzieki za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ... :biggrin:

-obilo mi sie o uszy cos ze panowie policjanci moga sie przyczepic do takiego ubezpieczenia ewentualnie go nie uznac ...

Nie mają prawa sie przyczepić, zresztą jak chcesz mieć wewnętrzny spokój to wystarczy, że przy zawieraniu umowy zaznaczysz pole, żeby Ci przesłali egzemplarz papierowy z pieczątką i podpisami. Dochodzi po kilku dniach.

-w jaki sposob jest potwierdzane to ubezpieczenie skoro przelew leci automatycznie co miesiac z konta na konto ... drukujemy potwierdzenie wplaty ze strony banku co miesiac ?!

Mylisz dwie rzeczy - umowa jest zawarta na określony czas, w ramach którego obowiązuje. Sposób zapłaty (raty) jest sprawą umowną pomiędzy Tobą a TU, nie ma AFAIK przepisu uzależniającego obowiązywanie umowy od zapłąty kolejnych rat.

 

-ma ktos takie ubezpieczonko ? jakies opiniie ?

Mam ubezpieczenie w HDI zawierane właśnie poprzez mBank. Jeszcze nie miałem szkody (i mam nadzieję, że nie będę miał <puk> <puk> w niemalowane:) ), ale nie powinno być różnicy w realizacji w stosunku do zwykłego ubezpiecznenia - mBank występuje tu tylko w roli brokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...