Skocz do zawartości

DOSTAWA pod dom czy samemu jechac z salonu?


gonzoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

e troche za pozno to pisze ale jak jedziesz aftobusem z Manchesteru na Victorie to lepiej jakys wysiadl w okolicach Watford. Aftobus napewno tamtędy jadzie jesli jedzie M1. Jak pojedziesz na Victorie to nielatwo bedzie dostac sie na Watford. to jakies 20mil od Victorii.

 

wsiadaj zawsze do 1szego wagonu to szybciej dojedziesz (zawsze na peron wjezdza 1szy a pozniej reszta:-)

pozdro.

no wiem .. ja tez troche za pozno daje znac .. ale czekalem caly czas na papiery z ubezpieczalni i sam nie wiedzialem kiedy dokladnie bede jechal.

 

ale ogólnie to luz .. dam sobie rade .. nie jestem (chyba :biggrin: ) az taki glupi i jakos sie tam dostane :lalag: ... wycieczke sobie zrobie hehe.. po angielskiemu "jakos tam" sie dogadam wiec nie przewiduje wiekszych problemów .. chyba ze koobra sie odezwie jeszcze i mnie podrzuci :biggrin: :flesje:

 

ale faktycznie jak bede mial sie tluc pociagami to tylko w pierwszym wagonie .. zawsze to szybciej od reszty hehe dobre dobre :clap: :)

 

dzieki wielkie pozdrawiam

 

PS. jakby cos to bede dzwonil

PS2 moze jest ktos chetny na rundke do Ace wczesnym popoludniem? chcialbym chociaz rzucic okiem na tamtejszy klimat :clap: .. jakby cos to juz mnie nie bedzie na forum .. bo zaraz jade .. moj tel 07771 833 244

 

pozdro 4 All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam go! mam go! mam go! :cool: :icon_eek:

jest zaje..fajny :)

ide go teraz pucowac bo po drodze z londka troszke sie ufajdal ;]

wszystko poszlo zgodnie z planem .. ale pozniej bede opowiadal bo teraz ide sie nacieszyc :)

 

dzieki wszystkim za pomoc .. mysle ze ten temat mozna zakonczyc pomalutku .. zaloze jakis inny i tam sie pochwale .. pykne zaraz kilka fotek (jak juz go troche przetre) i bedziecie mi gratulowac hehe

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...