Skocz do zawartości

ceny - części- itp.


bot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czytam i widzę że jest spora rozbieżność cenowa na te same nowe i oryginalne części, przed chwilą odbyłem rozmowę na temat panewek i cen, no, no, może nie wszystkie części silnikowe maja aż tak różne ceny, ale w jednym sklepie panewka za 63 zł w drugim ta sama za 33zł, inny kolega pyta o filtry do VX za jeden wołają 120zł, pytam czy oryginał-odpowiada że tak, Oki, a innej firmy-pytam jego - za 54zł ( EMGO) może być, może mówi kolega. Wszyscy szukają jak najtaniej i to jest całkiem normalne, ale nie wszyscy wiedzą, że są też inne firmy które udzielają info na ten temat. Brak kasy nie pozwala czasem kupić nową org. część, ale sam się przekonałem że do wielu moto części org. są tańsze jak podróby. Piszę bo myślę że zapytać warto a kupić nikt nie musi, na temat cen bez problemu udzielę każdej odpowiedzi, polecam naszą stronę www.bot.com.pl lub adres [email protected] , nie traktuję tego jako własnej reklamy, sam jeżdżę moturem i sam kupuje swoje części, czasem to trwa zanim część dotrze do mnie, ale....może warto zapytać.

Pozdrawiam bot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam ze warto bo kolega BOT zna sie na rzeczy i nawet dobrze doradzi a takich jest nie duzo w tej branzy bo kazdy patrzy tylko byle obchnac i zarobic,a niestety czesci do naszych zabawek sa naprawde drogie i czesto i gesto w ogole nie mozna ich znalesc.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...