Skocz do zawartości

Wataha Zaprasza Na I Zlot Motocyklowy TarnÓw 2007 17-19 Sierpnia 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tarnowska Konfederacja Motocyklistów WATAHA zaprasza na I Zlot motocyklowy TARNÓW 2007

 

 

17-19 sierpnia 2007

 

 

Miejsce: tereny stadniny koni w Klikowej koło Tarnowa

 

 

Zapewniamy:

-odznakę zlotową,

-wspaniałą zabawę przy zespołach i konkursy zlotowe,

-atrakcyjne wyjazdy grupowe i zwiedzanie atrakcji regionu,

-paradę, catering, strzeżone pole namiotowe i park maszyn.

 

Koszt dla zrzeszonych w PRM:

Kierowca- 35zł

Pasażer- 35zł

 

Koszt dla niezrzeszonych:

Kierowca- 40zł

Pasażer- 40zł

 

Amazonki i motocykliści powyzej 50roku zycia wstep gratis

 

Informacja:

Tel.501-149-593

e-mail: [email protected]

www.wataha.strefa.pl

 

Jeśli chcesz cos wiedzieć napisz a udziele każdej informacji pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy sorki, ale nie zabardzo rozumiem dlaczego az tyle (40 zl) placi pasazer za wjazd?? zycze udanej imprezy, ale moim zdaniem to troszke za duzo jak na pierwsza taka Wasza impreze. nie zaprzeczam, ze zlot moze byc zajebisty, tego Wam zycze lecz ceny za wjazd pasazera sa troche nie zabardzo ok. pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże bardzo dziwi mnie ze piszecie ze to bardzo drogo w tym roku bylem juz na kilku zlotach z pasazerem i nigdzie cena nie schodziala poniezej 50zlotych jedynie lesko bylo tansze ale w wejsciuwce nie bylo nic, tak czy inaczej zapraszam w imieniu WATAHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no tak , wszyscy by chcieli spać za darmo, jeść i pić za darmo, najlepiej przy dźwiękach muzyki... a może ktoś z Szanownych forumowiczów zastanowi się jakie są koszty zorganizowania takiego zlotu ? Z tego co wiem za cenę wjazdówki jest blacha + jakieś jedzenie+ możliwość spania ( rozbicia namiotu, zaplecze sanitarne), zobaczcie jakie są ceny np. na polach biwakowych... czy ta wejściówka to dużo za 3 dni ? tyle się płaci za sam namiot+osoba na byle jakim polu namiotowym...

 

p.s. jak mnie na coś nie stać to nie szczekam tylko odpuszczam :flesje: a cztery dychy za 3 dni to chyba OK, rok temu w Zdyni było 45 ( w tym roku będzie 50 ! ) i nikt nie płakał...oczywiście z tych co dojechali... a nie tych co tylko piszą na forum i jeżdżą w promieniu 20 km od domu...

 

 

 

robher czy to były zloty trzy dniowe wraz z jakimś wyżywieniem i możliwością spania w tej cenie ???

Edytowane przez Mazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no tak , wszyscy by chcieli spać za darmo, jeść i pić za darmo, najlepiej przy dźwiękach muzyki... a może ktoś z Szanownych forumowiczów zastanowi się jakie są koszty zorganizowania takiego zlotu ? Z tego co wiem za cenę wjazdówki jest blacha + jakieś jedzenie+ możliwość spania ( rozbicia namiotu, zaplecze sanitarne), zobaczcie jakie są ceny np. na polach biwakowych... czy ta wejściówka to dużo za 3 dni ? tyle się płaci za sam namiot+osoba na byle jakim polu namiotowym...

 

p.s. jak mnie na coś nie stać to nie szczekam tylko odpuszczam :flesje: a cztery dychy za 3 dni to chyba OK, rok temu w Zdyni było 45 ( w tym roku będzie 50 ! ) i nikt nie płakał...oczywiście z tych co dojechali... a nie tych co tylko piszą na forum i jeżdżą w promieniu 20 km od domu...

robher czy to były zloty trzy dniowe wraz z jakimś wyżywieniem i możliwością spania w tej cenie ???

 

 

No musze Ci powiedzieć że nie jeżdże tylko w promieniu 20km od domu a w Zdyni też byłem w tamtym roku.

Chdziło mi o to że jakby nawet wstęp byl po 20zl to i tak bym nie przyjechał na caly zlot bo poprostu nie dam rady, a że zlot jest tak blisko mnie to możliwe że nawet codziennie sobie podjade i zobacze co się dzieje

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chdziło mi o to że jakby nawet wstęp byl po 20zl to i tak bym nie przyjechał na cały zlot bo poprostu nie dam rady, a że zlot jest tak blisko mnie to możliwe że nawet codziennie sobie podjadę i zobaczę co się dzieje

pzdr

 

Oczywiście, Ty masz to pod nosem, zaglądniesz dzisiaj, nazajutrz też zaglądniesz.... ale jak ktoś jedzie dalej niż 100km. to ma trochę inne oczekiwania.... za te 20 zł o których piszesz, możesz sobie kupić prawie dwa czteropaki które możesz wypić pod domem...spoglądając na zlot :biggrin: ... motocyklizm niestety jest to hobby (!) dla ludzi którzy zazwyczaj nie myślą przed zlotem czy wydać 40-50 zł. jeżeli maszyna kosztuje wiele więcej niż przeciętny samochód :biggrin: ..jeżeli kogoś nie stać to nie przyjeżdża (sam kiedyś tak miałem) , a nie wypisuje na forum, tylko aby coś napisać.....że to drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no tak , wszyscy by chcieli spać za darmo, jeść i pić za darmo, najlepiej przy dźwiękach muzyki... a może ktoś z Szanownych forumowiczów zastanowi się jakie są koszty zorganizowania takiego zlotu ? Z tego co wiem za cenę wjazdówki jest blacha + jakieś jedzenie+ możliwość spania ( rozbicia namiotu, zaplecze sanitarne), zobaczcie jakie są ceny np. na polach biwakowych... czy ta wejściówka to dużo za 3 dni ? tyle się płaci za sam namiot+osoba na byle jakim polu namiotowym...

 

p.s. jak mnie na coś nie stać to nie szczekam tylko odpuszczam ;) a cztery dychy za 3 dni to chyba OK, rok temu w Zdyni było 45 ( w tym roku będzie 50 ! ) i nikt nie płakał...oczywiście z tych co dojechali... a nie tych co tylko piszą na forum i jeżdżą w promieniu 20 km od domu...

robher czy to były zloty trzy dniowe wraz z jakimś wyżywieniem i możliwością spania w tej cenie ???

 

 

Mazzi no oczywiście że trzydniowe z możliwością spania ( rozbicie namiotu, zaplecze sanitarne) na ale bez wyżywienia .

W Tarnowie też w cenie nie ma wyżywienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko tyle że koszty zlotu i tak będą wieksze niż zarobek wiec tak czy tak dokładamy kase poto żeby można było dobrze sie bawić nie patrzymy na to że pare tysiaków czeba dołożyć z kasy klubowej dlatego nierozumiem jakiegos targowania sie ze tu bylo 20 tu 40 jadac na zlot jade dobrze sie bawic i nie mysle zeby oszczedzac

a w wejsciuwce jak nie jedzenie to ze 2browarki napewno beda

pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko tyle że koszty zlotu i tak będą wieksze niż zarobek wiec tak czy tak dokładamy kase poto żeby można było dobrze sie bawić nie patrzymy na to że pare tysiaków czeba dołożyć z kasy klubowej dlatego nierozumiem jakiegos targowania sie ze tu bylo 20 tu 40 jadac na zlot jade dobrze sie bawic i nie mysle zeby oszczedzac

a w wejsciuwce jak nie jedzenie to ze 2browarki napewno beda

pozdrawiam i zapraszam

 

No oczywiście popieram twoją wypowiedź jak sie bawić to sie bawić a jak ktoś jedzie 100-200 km to czy 20zł czy 40 zapłaci to już nie robi różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos ma 3km do miejsca zlotu, to moze wejsc za przyslowiowego piataka pochodzic i poogladac ;) ;) bo spac napewno nie bede, jesc tym bardziej, a piwo to sobie pod domem wypije ;)

 

 

ps. czytalem na forum watahy o tym problemie ale konkretnej odpowiedzi tam nie udzielono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Czy jest możliwość zróżnicowania cen w zależności od potrzeb motocyklistów? Myślę, że wiele osób chciałoby pojawić się na zlocie tylko na jeden dzień. Nie będą zatem (nie powinni) pić piwa, bo czeka ich powrót. A jeśli dodatkowo nie są zainteresowani odznakami zlotowymi, koszulkami, "catering'iem", również polem namiotowym, czy nie dałoby się ustalić dla nich innej ceny.

Tu zaznaczam, że nie kwestionuję kosztów organizacji zlotu i mój głos nie jest "marudzeniem" w sprawie. To tylko próba negocjowania warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...